jít naiDNES.cz

S Jágrem to není žádný med: Kopřivová se připravuje na brzký rozchod

Veronika Kopřivová už jede po vlastní ose a na Jaromíra Jágra se příliš neohlíží. | foto: Koláž Expres.czProfimedia.cz

Veronika Kopřivová (27) přichází na to, že s vztah s Jaromírem Jágrem (46) je, kulantně řečeno, velmi složitý a pomalu, ale jistě se smiřuje s tím, že spěje ke svému konci. Život po boku slavného sportovce, který nezná nic jiného než hokej, je čím dál tím těžší. Situaci nepomáhá ani fakt, že velmi důležitou roli v Jágrově roli stále hraje jeho dominantní matka.

Když do vztahu s Jaromírem Jágrem vstupovala, bylo vše zalité sluncem. Hokejista ji bránil před světem, omlouval její kontroverzní minulost a vše nasvědčovalo tomu, že se Veronice Kopřivové podaří to, co se žádné jiné krásce předtím nepodařilo.

S postupem času i ona přichází na to, že ani ona nebude ta vyvolená. Jágr se totiž odmítá vzdát svých životních jistot, mezi které patří hokej a vše, co s ním souvisí, a také support, který mu od narození chystá maminka. Ta je i přes úctyhodný věk stále ve formě a o svého syna se náležitě stará a je mu pořád nablízku. Však se od ní hokejista taky nechce hnout, což případné partnerské idylce ani v nejmenším nenahrává.

Kopřivová na rozdíl od jiných partnerek slavných sportovců ostře sledovanou známost zúročila a hlavně přiložila ruku k dílu. Její internetový obchod slušně šlape a generuje zisk, o čemž svědčí i fakt, že Veronika před časem hledala posily do svého týmu.

Objíždění obchodů, nákupy, rozesílání balíčků, chození na poštu i další agenda spojená s e-shopem jí alespoň dávají zapomenout na fakt, že se se svým miláčkem vídá jen sporadicky, a smiřuje se s tím, že se na první pozici Jágrova zájmu hřeje kladenský zimák a maminčiny knedlíky. Kopřivová se teď musí jen zasadit o to, aby se jí podnikání nevymklo z ruky a stíhala uspokojit rostoucí zájem a poptávku a nedopadla jako Agáta Prachařová.

Poměrně nadějnou budoucnost má i její kariéra travelerky. Veronika objíždí destinace, které její vrstevnice zajímají a mají jim co nabídnout a hlavně si je mohou se svými příjmy dovolit. Soběstačnosti se ve finále učí i ona sama. Jágr nepatří mezi ty, kdo by své partnerky nějak zvlášť rozmazlovali a už vůbec ne drahými dárky a finančními injekcemi.

Coby zlatokopka Kopřivová u Jágra neuspěla, pokud tedy takové úmysly vůbec kdy měla. Povedlo se jí však mnohem víc. Dokázala, že jí talent a píle nechybí a možnosti, které měla, dokonale zúročila a sama si na sebe vydělá. 

Partnerské štěstí ale bude muset hledat o dům dál...

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 11. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  182
 • Trapas
  93
 • Super
  69
 • Tvl
  47
 • Cože
  28
 • Sladký
  21
Komentáře