Úterý 26. října 2021, svátek má Erik
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Veronika Kopřivová dostala morální smeč od českých tenistek!

  Veronika Kopřivová, mladičká modelka, která se proslavila pouze vztahem s Jaromírem Jágrem, se snaží vystoupit z jeho stínu a dát všem jasně najevo, že není jen přítelkyní slavného hokejisty, ale umí se postarat i sama o sebe. Její podnikatelské aktivity spojené s pracovním vyčerpáním, které tak okázale dává Kopřivová na své sociální síti najevo, se staly terčem parodií těch, od kterých by to nečekal hlavně její hvězdný přítel – od českých tenistek, letitých fanynek Jágrových úspěchů.

  V tomto bodě je nutné připomenout jeden zásadní fakt. Jaromír Jágr miluje český tenis a český tenis miluje Jaromíra Jágra. Slavný hokejista je velkým fanouškem (nejen) holek na kurtu a ty mu nikdy neopomenou vyjádřit do zámoří svou podporu za vše, co udělal, co by měl udělat a co neudělal nikdy pro svoje přesvědčení. Skutečnost, že se tyto dva světy tak mrzutě srazily v jakési překvapivé neúctě vůči jeho partnerce, svědčí o jediném.

  Tenistka Tereza Martincová odpálila jako první smeč v podobě videoparodie na Kopřivovou a její pracovně-únavový syndrom. V autě odříkává Veroničinu mantru o vyčerpání z objednávání zboží a neopomene ani upozornit na to, co má zrovna na sobě, to aby si to její fanynky nezapomněly ihned běžet koupit. Na její kousek upozornil server iSport.cz a i vy se na něj můžete podívat.

  Videa se ihned chytla její kamarádka, tenistka Kristýna Plíšková, sestra bývalé světové jedničky Karolíny Plíškové, která se na sociální síti podělila o následující: „Čau holky, jsem vyřízená. Šla jsem spát v pět a v sedm ráno už jsem dělala další objednávky. Mám novou mikinu z e-shopu,“ dobírá si Plíšková Kopřivovou a předává tím štafetu další tenistce – Andree Hlaváčkové. Ta si dává s reakcí zatím na čas.

  Dvě strany mince, které někteří nechtějí vidět

  Doposud měla Kopřivová jakýs takýs obranný argument na kritiku vůči své osobě v podobě řečí o závisti a české malosti nejen obyčejných lidí, ale i médií, která si těžko mohla nevšímat (a ani nechtěla!) jejích tristních přešlapů a nevysmívat se jejímu přání po striktně kladném obdivu a falešné zásluze o vstup mezi horní elitu. S výsměchem českých tenistek ale už nic z Veroničiny chabé obrany platit nemůže.

  Být partnerkou našeho nejlepšího hokejisty, který už ve svém mladém věku vstoupil mezi nesmrtelné legendy tohoto sportu nejen u nás, ale i ve světě, má zcela jistě dvě strany mince.

  Na té jedné jsou tu příjemné věci jako dveře, které se samy otevírají, pozvánky na honosné akce a raketový vzestup mezi smetánku, rub ale vyžaduje jistou dávku odolnosti, sebekontrolu nad vším, co říkáte a co děláte, a také vědomí, že jakmile dobrovolně uděláte krok ze tmy anonymity a toužíte vystavit se světlu veřejnosti, budete také muset čelit i její kritice.

  Veronika Kopřivová, celebrita, které udělal jméno její přítel

  Bolestně tyto neúprosné zákonitosti akce a reakce poznává nyní Veronika Kopřivová (26), pravá celebrita dnešní doby, která se vzala odnikud a stala se slavnou pro nic. Díky spojení s Jaromírem Jágrem (45) je někdejší neúspěšná finalistka Miss, po níž pes dlouhé roky neštěkl a jediný pořadatel přehlídek neměl o její „modelkování“ zájem, najednou na takovém výsluní, kam se ostatní probojovávají svým talentem nebo pílí celou věčnost, a někdy se jim to dokonce ani nepodaří.

  Dnem, kdy se rozhodla před dvěma lety naservírovat novinářům svůj vztah s Jágrem tím, že na svém Instagramu „nenápadně“ nasdílela snímek táty hokejové rodiny, jak jí zavazuje brusle, se jí kompletně změnil život. Jenže místo samých očekávaných radostí, které by z takového vztahu mohla a chtěla těžit, přišly i starosti v neočekávané podobě – jak přesvědčit své hojné kritiky a dokázat jim, že není jen blonďatý pohledný doplněk, nadto pro svou propíranou minulost vysmívaný, ale dokáže si obhájit svůj nově nabytý statut hvězdy showbyznysu i vlastní prací, v níž Jágr nefiguruje.

  Kopřivová tehdy dostala spásný nápad pramenící z toho, že v USA se dostane k módním věcem, které by měly pro obyčejnou českou holku mít punc exkluzivity, zajímavosti a originality. Zřídila si e-shop s povětšinou obnošeným nebo z dávné kolekce vyšlým oblečením a stala se z ní podnikatelka v módě, dívka-modelka schopná vydělávat si na sebe sama, nepotřebující k uživení ohromný majetek a až příliš slavné jméno svého přítele, které ji vyneslo do výšin, z nichž dostává pravidelně závrať.

  Její – ať klidně upřímná – snaha se ale ani tak nesetkala se všeobecným přijetím, zákaznicemi je kritizována za ostudně arogantní styl, jakým s nimi na sociální síti komunikuje, a na Veroničino „podnikání“ si dokonce posvítila i Česká obchodní inspekce, psali jsme zde. Mimo komunikace s dívkami, které podlehnou vábení amerického zboží, nezvládá ale běžnou komunikaci ani na svém Instagramu, kde předvádí svým obdivovatelkám denní střípky ze života či se pouští do mudrování v celé škále témat od nákupu kávy až po školství.

  Ovšem ať už je Veronika v jakékoliv náladě, kdekoliv na světě a za jakékoliv situace, zřídkakdy zapomene připomenout, jak je pracovně vyčerpaná, jak málo spala a jak nepředstavitelné manažerské starosti obnáší její podnikatelská aktivita.

  Za vším stojí údajně závist, ale co mají závidět úspěšné tenistky?

  Bylo jen otázkou času, kdy si tohoto workoholického žehrání všimnou i lidé, kteří k námaze a vyčerpání mají také co říci. Její videa ve Stories na Instagramu se proto stala inspirací pro výsostnou legraci českých tenistek, kterým nikdy žádný přítel k úspěchu a ke slávě nepomůže a všechno si musejí úplně samy mnoho hodin oddřít fyzickou námahou na kurtu.

  Ony nemají co závidět, jelikož tohle vše mají dávno taky. Jméno, slávu, peníze, pozornost, úspěchy. K tomu všemu si dopomohly samy se svými trenéry, obětovaly tomu hodiny odříkání, fyzičky, soustředění, osobního života... Všechny ty promeškané večírky, rande, zábavy s kamarády, všechny ty bezesné noci, všechny ty kritiky sportovních redaktorů a všechny ty velké prohry a malé výhry je posouvají mimo jiné právě do těch míst, odkud mohou s úžasným nadhledem dát veřejnosti najevo, že co se týče Veroniky Kopřivové a její „udřenosti rychlokvašky“, jsou s námi zajedno.

  S kým s námi? ptáte se asi. S námi všemi, kdo Kopřivové nezávidíme nic, dokonce ani Jágra. Ale jen prostě a obyčejně nechápeme, kam až touha po slávě může dojít.

  Přitom zbytečně.

  Veronika Kopřivová je opravdu krásná a na osobní setkání příjemná dívka, kdyby k tomu přidala i smysl pro nadhled a sebeironii, zcela jistě by se stala všemi milovanou. Snad jí holky tenistky, které tím porušily integritu souznění mezi hokejovým bohem a jeho oblíbeným bílým sportem, otevřou oči.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:11 sobota 10. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • Super
   256
  • Trapas
   43
  • Haha
   21
  • Tvl
   20
  • Sladký
   15
  • Cože
   13

  Otužování podle Wima Hofa je nebezpečné. Hrozí zástava, říká kardiolog Táborský

  Premium Otužování je nejlepší prevence proti těžkému průběhu nemoci covid-19. Lidé mají větší šanci, že neskončí v nemocnici,...

  Dětem, kterým pomáháte moc, mozek nepracuje správně, říká speciální pedagožka

  Premium „Kdybychom k dětem v batolecím a předškolním věku přistupovali v některých oblastech víc ,postaru‘, měli bychom méně...

  Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

  Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 26. října 2021, svátek má Erik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz