jít naiDNES.cz

Jak se Kopřivová proměnila vedle Dubovického: Zdravý styl vyměnila za večírky a kavárny!

Veronika Kopřivová s novým milencem Dubovickým působí ztrhaně. | foto: Expres.cz

Za tu dobu, co byla s Jaromírem Jágrem (47), se jí život obrátil vzhůru nohama. Nejenže s ním Veronika Kopřivová (28) trávila roky za velkou louží, ale po boku vrcholového sportovce se dala na zdravou výživu. Teď se to má zřejmě změnit. Blondýnka randí s hezounem Mirkem Dubovickým (27) a nový vztah už má vepsaný ve tváři. Večírky, kavárny a únava!

Každý vztah je jiný, na člověku se tak i podepíše. Když Veronika Kopřivová randila s Jaromírem Jágrem, bylo to o cvičení a zeleninových a ovocných šťávách. V té době se z mladičké missky stala kočka s tak vyrýsovaným tělem, že by se na něm dala studovat anatomie.

Ať už to bylo za oceánem, nebo v Kladně, Veronika trávila hodně času doma, kde se kromě podnikání starala o rodinný krb.

Zvlášť v Kladně nebylo kam chodit a čím déle spolu dvojice byla, tím méně se Jágr s Kopřivovou ukazovali ve společnosti. 

Doma měla Veronika spoustu času na přípravu zdravých zeleninových jídel ve stylu Kamu, stačila si u toho připravit šťávu ze čtyř druhů ovoce a ještě založit bylinkovou zahrádku.  

Zdá se ale, že těmhle časům odzvonilo a kult těla teď vystřídá vymetání večírků a kavárenské povalečství. Ukázalo se totiž, že Miroslav Dubovický, s nímž Veronika původně fotila pro svůj e-shop, si je s modelkou mnohem blíž.

Z čistě profesionálního vztahu se časem stalo přátelství, které vykvetlo v partnerství. 

Cestou ke vchodovým dveřím na sebe ani jednou nepromluvili.
Poznali byste vždy upravenou Veroniku Kopřivovou?

S Dubovickým bude mít Kopřivová zřejmě jiný režim. Místo návštěvy posilovny pod dohledem osobního trenéra upřednostní ruch velkoměsta v přítmí baru či trendy vietnamského bistra. 

Nedávno spolu byla dvojice spatřena cestou domů a Veronika byla k nepoznání. Blondýnka působila unaveně, jako by noc netrávila spánkem, ale divokým mejdanem.

Jindy rozjasněná pleť měla najednou našedlou barvu, a dokonce se jí pod očima rýsovaly tmavé kruhy. I její vlasy vypadaly v kontrastu s tím, jak si je pamatujeme, dost zplihle. Ve tváři měla Jágrova bývalka vepsanou únavu.

Je dost možné, že to není jen o probdělé noci. Kromě únavy působila Kopřivová ustaraným dojmem. Po letech se jí totiž radikálně změnil život. 

Opustila luxusní vilu, kde žila pod ochranou jednoho z našich nejmovitějších hokejistů, osamostatnila se a bezbřehý přepych vyměnila za malý byt, o nějž se dělí s dalšími dvěma lidmi. 

Pravda je, že začátky vztahů bývají občas náročné. Málo spánku, posezení nad nejen skleničkou, ale i nad lahvemi vína a rozbouřené hormony. To všechno je pro tělo zátěž.

To, že teď Veronika působí unaveně, neznamená, že zanedlouho zase nepřesedlá na přísný dietní režim a sport. To se ale ukáže až časem. Prozatím by si měla dopřát více odpočinku.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz