jít naiDNES.cz

Jak se Kopřivová proměnila vedle Dubovického: Zdravý styl vyměnila za večírky a kavárny!

Veronika Kopřivová s novým milencem Dubovickým působí ztrhaně. | foto: Expres.cz

Za tu dobu, co byla s Jaromírem Jágrem (47), se jí život obrátil vzhůru nohama. Nejenže s ním Veronika Kopřivová (28) trávila roky za velkou louží, ale po boku vrcholového sportovce se dala na zdravou výživu. Teď se to má zřejmě změnit. Blondýnka randí s hezounem Mirkem Dubovickým (27) a nový vztah už má vepsaný ve tváři. Večírky, kavárny a únava!

Každý vztah je jiný, na člověku se tak i podepíše. Když Veronika Kopřivová randila s Jaromírem Jágrem, bylo to o cvičení a zeleninových a ovocných šťávách. V té době se z mladičké missky stala kočka s tak vyrýsovaným tělem, že by se na něm dala studovat anatomie.

Ať už to bylo za oceánem, nebo v Kladně, Veronika trávila hodně času doma, kde se kromě podnikání starala o rodinný krb.

Zvlášť v Kladně nebylo kam chodit a čím déle spolu dvojice byla, tím méně se Jágr s Kopřivovou ukazovali ve společnosti. 

Doma měla Veronika spoustu času na přípravu zdravých zeleninových jídel ve stylu Kamu, stačila si u toho připravit šťávu ze čtyř druhů ovoce a ještě založit bylinkovou zahrádku.  

Zdá se ale, že těmhle časům odzvonilo a kult těla teď vystřídá vymetání večírků a kavárenské povalečství. Ukázalo se totiž, že Miroslav Dubovický, s nímž Veronika původně fotila pro svůj e-shop, si je s modelkou mnohem blíž.

Z čistě profesionálního vztahu se časem stalo přátelství, které vykvetlo v partnerství. 

Cestou ke vchodovým dveřím na sebe ani jednou nepromluvili.
Poznali byste vždy upravenou Veroniku Kopřivovou?

S Dubovickým bude mít Kopřivová zřejmě jiný režim. Místo návštěvy posilovny pod dohledem osobního trenéra upřednostní ruch velkoměsta v přítmí baru či trendy vietnamského bistra. 

Nedávno spolu byla dvojice spatřena cestou domů a Veronika byla k nepoznání. Blondýnka působila unaveně, jako by noc netrávila spánkem, ale divokým mejdanem.

Jindy rozjasněná pleť měla najednou našedlou barvu, a dokonce se jí pod očima rýsovaly tmavé kruhy. I její vlasy vypadaly v kontrastu s tím, jak si je pamatujeme, dost zplihle. Ve tváři měla Jágrova bývalka vepsanou únavu.

Je dost možné, že to není jen o probdělé noci. Kromě únavy působila Kopřivová ustaraným dojmem. Po letech se jí totiž radikálně změnil život. 

Opustila luxusní vilu, kde žila pod ochranou jednoho z našich nejmovitějších hokejistů, osamostatnila se a bezbřehý přepych vyměnila za malý byt, o nějž se dělí s dalšími dvěma lidmi. 

Pravda je, že začátky vztahů bývají občas náročné. Málo spánku, posezení nad nejen skleničkou, ale i nad lahvemi vína a rozbouřené hormony. To všechno je pro tělo zátěž.

To, že teď Veronika působí unaveně, neznamená, že zanedlouho zase nepřesedlá na přísný dietní režim a sport. To se ale ukáže až časem. Prozatím by si měla dopřát více odpočinku.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat