jít naiDNES.cz

Kopřivová chválí město umění a věd a přitom si plete světové strany

Veronika Kopřivová tráví volno ve Španělsku, kde si sice trochu popletla světové strany, to jí však na náladě neubralo, společnost jí totiž dělá přítel Miroslav Dubovický. | foto: Koláž Expres.cz

Podnikatelka Veronika Kopřivová (28) hodně pracuje, a tak musí často odpočívat. Chvíle volna jsou teď pro ni mnohem příjemnější, protože je netráví se svými spolupracovnicemi nebo kamarádkami, ale s přítelem Miroslavem Dubovickým (27). S ním aktuálně objevuje krásy Pyrenejského poloostrova, kam si model přibalil i pár triček z outletu. Ta bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (47) prodává ve svém e-shopu.

„Další tvář krásné Valencie, město umění a věd,“ rozněžněla se Veronika Kopřivová při návštěvu známého univerzitního města na březích Středozemního moře, které je známé i svými architektonickými skvosty historickými i těmi z doby nedávno minulé.

Pak se ale podnikatelka pustila na dost tenký led, když si popletla světové strany, a to celkem dost výrazně.

„Kde jinde začít výlet po Španělsku než v krásné Valencii! Těším se, až prozkoumám jižní a západní stranu Španělska,“ svěřila se Veronika, která zapomněla, že zrovna třeba zmíněná Valencie se nachází na východě království. Fanoušci jí ale tento drobný přešlap rychle odpustili.

Krásy Španělska objevuje po boku svého milence Miroslava Dubovického. Ten na jihu rozhodně nezahálí. Velmi ochotně pózuje v oblečení, které Kopřivová prodává ve svém internetovém obchodě.

Urostlý model promuje hlavně trička známých značek, jež sice mají do aktuálních hitů a novinek daleko, na druhou stranu svůj účel v „Horní Dolní“ splní do puntíku. Kdo z tamních lidí ví, že jsou z outletu...

Kromě toho je Dubovický tváří i Veroničiny privátní značky. „Volnočasové teplákové kraťasy jsou vyrobeny z příjemného kvalitního materiálu, kde většinový podíl tvoří bavlna. V pase mají gumu a tkaničku, dvě kapsy po bocích a jednu na pravé zadní straně. Kraťasy jsou velmi pohodlné a vhodné pro každodenní nošení,“ láká ke koupi Miroslav.

V jednom z videí na sociální síti pak prozradil, že právě parádní kraťasy jsou klíčem k úspěchu u něžného pohlaví. Něco nám říká, že jen tím na Veroniku nezapůsobil.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat