Luxusní večeře, nákupy v Pařížské, romantický víkend: Kopřivová chce Jágrovi ukázat...

26. července 2020
Chvíli se zdálo, že podnikatelka Veronika Kopřivová (29) to s modelem a kickboxerem Miroslavem Dubovickým skončila a poslala ho k vodě. Ve finále to byla pravda, a to doslova. V romantickém Resortu Mlýn Černovice tokali ve vířivce i u rybníka, kde zkoušeli rybařit. Jako by tak bývalka Jaromíra Jágra (48) chtěla všem včetně hokejisty ukázat, jak si užívá! Nezahálí ani v Praze, kde nechybí opulentní večeře či nákupy v Pařížské.

„Spontánní nápad vypadnout z Prahy do krásného Resortu Mlýn Černovice neměl chybu! Krásné ubytování, výborné jídlo, privátní vířivka a sauna, masáže, relax, krásné prostředí, rybaření a dnes nás ještě čeká výlet po okolí,“ chválila si o víkendu Veronika Kopřivová, která na jih Čech vyrazila se svým stále ještě přítelem Miroslavem Dubovickým

Všechno nasvědčuje tomu, že se s modelem nerozešla. Proč by s ním jinak jezdila na romantický víkend? Společnou fotku sice na Instagram nedala, vzhledem k tomu, že Dubovický postoval fotky ze stejného cedrového sudu i vany, dá se předpokládat, že si tam užívali spolu.

„Zrovna teď se necítím moc šťastně. – Na dovolenou bych chtěla, ale nemám moc s kým. – Dítě? Problém je, že na to jsou potřeba dva,“ hekala ještě před nedávnem podnikatelka. 

Stačilo pár týdnů a po krizi není ani památky a Kopřivová si uvědomila, že ve dvou se to lépe táhne, což o prázdninách platí dvojnásob.

Kromě romantiky s miláčkem, kterého vzala na milost, si Veronika užívá luxusu i během pracovních dní v metropoli. Neodbývá se na snídaních, kam vyráží s kamarádkou, mimo jiné třeba s Olgou Lounovou. Dopřává si nejen kvalitní krmi, ale i módní doplňky.

„Čekání ve městě se nevyplácí,“ komentovala se smíchem svoje úlovky od Diora.

Tak snad tuhle idylku Jaromír Jágr co nevidět trumfne...

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:06 pondělí 23. listopadu 2020. Anketa je uzavřena.

  • 204
  • 81
  • 68
  • 42
  • 36
  • 35
Komentáře