jít naiDNES.cz

Veroniku Kopřivovou čekají velké změny. O co všechno rozchodem s Jágrem přišla?

V životě Veroniky Kopřivové nastalo mnoho změn. O co všechno přišla? | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Veronika Kopřivová si sice po boku Jaromíra Jágra žila doslova jako princezna, s tím je ale konec. Jak jsme vás informovali, z hokejistovy luxusní vily se musela pakovat do činžovního bytu, který obývá společně se svým novým milencem Miroslavem Dubovickým a jeho dvojčetem Martinem. A to přestože jde doslova o krcálek o dvou pokojích. O co vše ale rozchodem s Jágrem Kopřivová přišla?

Než se Veronika Kopřivová dala dohromady s Jaromírem Jágrem, neměla doslova nic. Dokonce se své dluhy, které jí vznikly údajně kvůli expartnerovi, rozhodla splácet penězi, které si vydělávala tancem u tyče v jednom z německých striptýzových klubů. 

Po seznámení s Jaromírem Jágrem se ale její život obrátil o 180 stupňů. Jako jeho oficiální partnerka totiž těžila ze všech výhod, které jsou dneska pro Jágra standardem.

Co nemusela za poslední tři roky řešit, jsou peníze. O Jágrovi se všeobecně sice ví, že víc peněz utratil po kasinech, než že by je utratil za dárky pro své partnerky, přesto na nich rozhodně nikdy nešetřil. 

Kopřivová tak taneční pódium německého strip klubu vyměnila za soukromý bazén na Floridě, kde trávila většinu času, zatímco Jarda hrál hokej. Peníze řešit nemusela. Aby měla svobodu a nemusela trávit celé dny jenom opalováním se a koupáním, pořídil jí tehdy Jágr dokonce i luxusní audinu, aby mohla s kamarádkami na výlety.

Jinak tomu nebylo ani po jejich návratu do Česka. Kopřivová se společně s Jágrem přestěhovala z luxusu do luxusu. Místo apartmánu se přestěhovali do jeho kladenské vily, kde také vzniklo legendární video, jak Jágr dělá striptýz kolem hokejky a všem vzkazuje, že člověk se nejdříve musí ponížit, aby pak mohl povýšit, čímž zavřel pusu všem posměváčkům, kteří Veronice vyčítali její taneční minulost.

A ani po návratu do Česka Veronika nezůstala bez auta. Jako Jágrova oficiální partnerka vyfasovala luxusní SUV značky BMW, která vozy zásobuje celou Jágrovu rodinu. 

A nutno říct, že nepřišla ani o své sexy opálení. Zatímco Jarda tvrdě makal na návratu svého mančaftu do extraligy, Veronika pravidelně létala na luxusní dovolené, odkud si nejednou stěžovala, že je přepracovaná, zatímco se fotila s drinkem u bazénu.

Dneska je ale vše jinak. 

Zatímco během vztahu s Jaromírem Jágrem Kopřivová dodržovala zdravý životní styl, pravidelně každé ráno běhala, po boku Miroslava Dubovického se z ní stal doslova kavárenský povaleč.

Co jí ale zůstalo, je luxusní BMW. Místo velkého SUV se ale musela spokojit s nižší řadou X1. Tento benefit určitě těší právě Miroslava Dubovického, který se po Praze nemusí přemisťovat MHD nebo utrácet za taxíky, ale vozí se ve voze, který Kopřivové zůstal po jejím expartnerovi. Otázkou je, na jak dlouho.

Jelikož se Veronika nechala slyšet, že si všechny luxusní dovolené i za dob trvání vztahu s Jaromírem Jágrem platila sama, necháme se překvapit, kam vyrazí příště a zda opět poletí první třídou, jako tomu bývalo během cestování s Jágrem, nebo se bude muset spokojit s ekonomickou třídou.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat