Těhotná Veronika Kopřivová se svatby jen tak nedočká: Dubovický o žádosti o ruku nepřemýšlí

22. března
Bývalá partnerka Jaromíra Jágra (49) Veronika Kopřivová (29) za chvíli porodí miminko, ale na svatbu musí zapomenout. Její partner Miroslav Dubovický (28) o sňatku nechce slyšet. O žádosti o ruku nepřemýšlí, přitom přiznává, že partnerku miluje.

Modelka Veronika Kopřivová prožívá nejšťastnější období v životě. I když sama přiznává, že začátky těhotenství nebyly jednoduché a nejvíce to odnášel přítel Miroslav Dubovický, na příchod miminka se pečlivě připravuje.

„Nesměl moc mluvit, nesměl na mě sahat a ráno nesměl vydávat žádné zvuky a nic po mně chtít. Měl ten začátek krušný. Ale třetí měsíc se to zlomilo a teď je mi naprosto skvěle,“ pochvalovala si Veronika v pořadu Showtime.

Dokonce stihli i koupit byt a zařídit ho, odjet na luxusní dovolenou, odkud celé těhotenství prozradili. Ale že by chtěli svatbu stihnout, než se miminko narodí, o tom Míra nechce ani slyšet. Ale přiznává, že by chtěl z Verči udělat „počestnou“ ženu.

„Svatba bude. Ale přijde mi škoda to nějakým způsobem obejít a udělat v této době něco narychlo. Chceme si to užít a máme to v plánu, to je jasné,“ vysvětluje bývalý reprezentant v kickboxu.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře