jít naiDNES.cz

Chlupaté nohy, beďary a mastné vlasy: České instacelebrity jedou přírodní vlnu

Veronika Kopřivová s Eliškou Bučková mají zrovna trable s hygienickými návyky. | foto: instagram

Mezi českými hvězdami se šíří takový nešvar, a jak ukazují sociální sítě, zvláště ženy začínají bojkotovat základní hygienické návyky. Veronika Kopřivová (27) dobrovolně jen tak do společnosti nevychází, a tak si výjimečně holí nohy. Eliška Bučková (29) zase vymetá zapadlé kouty v divočině, je chlupatá a začíná zapáchat. Obě krásky, a to je nejdůležitější, jsou ale šťastné.

Do módy se vrací kult přirozenosti. Žádný filtr, žádná podprsenka, žádný make-up, deodorant nebo holení! O tom vypovídá také Instagram našich celebrit, které byť vyzařují spokojenost, s hygienou si hlavu nelámou.

Sedím sama doma, piju čaj, pracuji, mám drdol, mastné vlasy, beďary, výjimečně oholené nohy, pyžámko, teplé bačkorky a je mi fakt dobře,“ svěřuje se Veronika Kopřivová svým fanouškům. Naturalisticky jim líčí stav svého těla a libuje si, jak je spokojená, když výjimečně necestuje a může si jen tak užívat tepla domova.

To Eliška Bučková se nezastaví a sotva se vrátí z rybářského tábora, už zase zvedá kotvy a vyráží do Amazonie, která hygieně také moc neprospívá.

„Podávám rychlé hlášení, že jsme živí, zdraví, totálně doštípaní, chlupatí, smradlaví, ale šťastní! Dnes jsme z pralesa připluli do malého městečka, kde sice končí rybářská, ale pokračuje horalská výprava. Radujte se z maličkostí, jako je třeba splachovací záchod, díky kterému mám já momentálně druhé Vánoce!“ raduje se Eliška ze života s tím, že chlupaté nohy a smrad jí štěstí rozhodně nezhatí.

Ke štěstí oběma dámám gratulujeme a snad se jim tento přírodní trend nevymkne kontrole. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 3. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  47
 • Trapas
  29
 • Haha
  16
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat