jít naiDNES.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Holky fandily ve stejné lóži. | foto: Profimedia.cz

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila prosadit v modelingu. Ale teď je tu něco, co je začalo spojovat, a to život po boku hokejisty. Možná si dřív Lucie Šafářová (32) a Veronika Kopřivová (28) nebyly blízké, ale teď se něco zlomilo. Kam až jejich kamarádství může zajít? Mají se Jágr s Plekancem bát?

Modelka Veronika Kopřivová a tenistka Lucie Šafářová nemají snad nic společného. Až na to, že oběma zkřížil cestu profesionální hokejista.

I když si nikdy Lucka nemyslela, že by ji bývalá modelka mohla nějak inspirovat, dát jí užitečné rady a pomoci v životě, teď poznává, jak se mýlila.

Právě od přítelkyně Jaromíra Jágra (47) se může dozvědět důležité rady, jak na život po boku profesionálního sportovce. Přece jen je v tom Veronika dost zběhlá a je si dobře vědoma toho, kdy jí Džegr zobe z ruky.

Lucie je ve vztahu s profesionálním hokejistou nováček, vždycky se všechno přizpůsobovalo jí, ale teď se musí její svět točit jen kolem Plekance a jeho zázemí.

Možná jí po přestěhování do Česka a po konci kariéry v tenise zbude především Veronika, jejíž partner hraje ve stejném týmu jako Pleky. Proto budou mít holky hodně času probrat to, jak si omotat kolem prstu hokejistu.

Holky fandily ve stejné lóži.

Holky fandily ve stejné lóži.

Veronice se to velmi brzy povedlo, sice svatby s Jágrem ještě nedosáhla, ale podle všeho Jarda dělá vše, jak jeho milá píská. A to by potřebovala právě Lucie.

Ta si ještě Tomášem není tak jistá. Snaží se mu být oporou v těžkém období rozvodu, ale může být jen takovou „přestupní stanicí“, než se hokejista z rozpadu manželství vzpamatuje.

Bude muset dát na rady zkušenější Veroniky, která měla vždycky dobré fígle na muže. Že by se nám tady rodilo zvláštní přátelství dvou odlišných žen?

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:58 22. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  161
 • Haha
  41
 • Super
  29
 • Sladký
  21
 • Tvl
  21
 • Cože
  19
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat