jít naiDNES.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové otřásá v základech, poslední dobou nabírají na síle. A nyní jim přidala i samotná, zřejmě nejslavnější hokejová přítelkyně. Na Instagram totiž napsala dlouhý příspěvek, v němž mimo jiné prozradila, že se na Vánoce a Silvestr chystá do zahraničí. Přitom Jágrovo Kladno mezi vánočními svátky a Novým rokem čekají dvě utkání!

Skřípe to snad v ještě nedávno idylickém vztahu mezi populárním hokejistou Jaromírem Jágrem a jeho partnerkou Veronikou Kopřivovou? Poslední dobou tomu nasvědčují snad všechny okolnosti.

Fanoušky například zaráží, že se páreček, který dříve na sociální sítě sázel jednu společnou fotografii za druhou, už dlouho nikde neobjevil spolu. A jak se zdá, jinak tomu nebude ani během blížících se Vánoc!

„Děsí mě to slovo vánoční. Přemýšlím, co vůbec letos na Vánoce a Silvestra bude. Zatím to vypadá na odlet pryč a budu dělat, že žádné svátky a Vánoce nejsou,“ vzkázala Veronika svým fanouškům.

Veronika Kopřivová hodlá Vánoce i Silvestr strávit v zahraničí. Jágr přitom...

Veronika Kopřivová hodlá Vánoce i Silvestr strávit v zahraničí. Jágr přitom nejspíš zůstane v Česku!

O Jardovi ani zmínka. Ostatně na dovolenou v zahraničí se oblíbený hokejista nejspíš stejně podívá jen sotva, vždyť v období mezi 22. a 29. prosincem čekají jeho kladenské Rytíře tři zápasy hokejové Chance ligy.

Zatím se tedy rýsuje scénář, že Jágr oslaví Vánoce doma s rodiči a Kopřivová se vydá na další z řady dovolených v některé exotické destinaci za oceánem. Už dříve dala ostatně najevo, že se jí vůbec nezamlouvá měnit Kladno za prosluněnou Floridu, a v Česku tráví po návratu svého milého jen minimum času.

A že jí v osobním životě zřejmě všechno neklape tak, jak by mělo, naznačuje i další z jejích posledních příspěvků na Instagramu. V něm sice vypadá dobře naladěna a fanouškům posílá „pozitivní vlny“, zároveň ovšem přidává i chmurný vzkaz: „Poslední dobou k nim přitom moc důvodů nemám!“ 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:32 13. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Haha
  46
 • Super
  20
 • Cože
  20
 • Tvl
  19
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat