jít naiDNES.cz

Zase spolu: Veronika Kopřivová s Jágrem vyvrací fámy a spekulace o rozchodu

Dlouho se spolu nikde neobjevili a na sociálních sítích jako by se po společných selfie slehla zem. Není divu, že tento fakt vzbuzoval podezření, zda se Veronika Kopřivová s Jaromírem Jágrem náhodou neodloučili navěky. Těmto spekulacím se Veronika rozhodla udělat přítrž po svém návratu z řeckého ráje, a tak se s Jardou ukázali ve zbrusu novém videu ve Stories!

Veronika Kopřivová (27) přiletěla z řeckého Mykonosu a hned za Jardou Jágrem přispěchala na led, aby si pár natočil fešné „videjko“ na Instagram. „Ty jsi tady, jo?“ ptá se Jaromír Jágr (46) své milé a při pohledu na kameru telefonu konstatuje, že je se svými sto patnácti kilogramy nějaký tlustý.

To proto, že papáš sušenčičky,“ odpovídá infantilně Veronika, která si začala říkat Kopřiváček. A nutno říci, že při čelním záběru na kameru působí hokejista opravdu objemněji, než je u něj zvykem.

Pokud si tedy někdo myslel, že je s jejich romancí amen, Veronika s Jaromírem poslali jasný vzkaz, že je vše zalito sluncem. Minimálně na zimním stadionu, kde se hokejistovi po chvíli natáčení ztratila helma z dohledu, aby záhy zjistil, že si ji mezitím nasadila Veronika, která v helmě poněkud nejistě zapózovala a předvedla na kameru pár tanečních kreací.

Zdá se, že se jednalo o vzkaz nejen pochybovačům, ale také modelce Zuzaně Jandové, která si na svůj Instagram nedávno vložila snímek v hokejovém dresu právě po boku hokejové legendy.

Moje milovaná Olinka Lounová mi připravila netradiční, úžasnou oslavu narozenin aneb Soukromý trénink a oslava s Jardou na ledě na Kladně,“ rozplývala se Jandová. A my si umíme živě představit, jak moc se asi tento příspěvek Veronice Kopřivové zamlouval.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:06 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  33
 • Haha
  17
 • Super
  15
 • Tvl
  13
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat