Obrat ve vztahu! Jágr vymetá akce, Kopřivová je doma o mrkvi

Jaromír Jágr (46) chození na společenské akce vyloženě nemusí. V minulosti se jich účastnil zejména z toho důvodu, že ho většinou uprosila jeho partnerka Veronika Kopřivová (27), která je pravým opakem a chvíle ve společnosti si užívá. Je tedy velice zajímavé, že se Jágr teď ukázal na akci bez doprovodu, i když je jeho Veronika už několik dní zpět v Česku.

Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr vyrazil před pár dny na předvánoční akci jedné nejmenované automobilky. 

Překvapením bylo, že přišel sám a doprovod mu nedělala jeho přítelkyně Veronika Kopřivová, která s ním většinou na všechny společenské události v minulosti chodila. 

Zatím není zcela jisté, proč se Jágr ve společnosti dalších celebrit ukázal sám. To, že po jeho boku tentokrát nestála jeho láska Veronika Kopřivová, je zvláštní hned z několika důvodů.

Zaprvé, jak již bylo zmíněno, to ona je z hvězdného páru tou osobou, která ráda chodí do společnosti a Jágra k účasti na všelijakých večírcích mnohdy i přemlouvala. Jemu se totiž mezi lidi často vůbec nechtělo.

Jaromír Jágr chce s Veronikou Kopřivovou zahnízdit.

Jágr na akce nikdy nechtěl chodit. Veronika ho musela přemlouvat.

Zadruhé je tomu jen pár dní, co Kopřivová přiletěla ze slunné Floridy zpět do České republiky. 

Leckdo by jistě čekal, že s Jágrem bude chtít Veronika trávit každou chvíli a dohnat tak období, kdy byli tisíce kilometrů od sebe.

Opak je ale pravdou. Mezitímco Jágr chodí na akce sám, tak Kopřivová na svém Instagramu informuje své fanoušky o tom, jak jí v České republice vadí počasí.

„Tenhle upršený, tmavý, šedý, smutný hnus ovlivňuje moji energii. A to je teprve začátek. Vůbec nejde o zimu, ta mi nevadí! Často mi chybí Kanada, tam jsem zažila krásnou zimu, ale tohle?“ vylévá si srdce na svém Instagramu Kopřivová.

Kopřivové se v Česku příliš nelíbí.

Kopřivové se v Česku příliš nelíbí.

Kromě toho také svým fanouškům na sociální síti stihla říct, že je skromná holka a stačí jí k jídlu jen mrkev s bramborem. 

Veronika Kopřivová má ráda mrkev s bramborem.

Veronika Kopřivová má ráda mrkev s bramborem.

Jágr byl ale evidentně i bez své partnerky v dobré náladě. Nešetřil úsměvy a s Aňou Geislerovou si například zahrál stolní hokej.

Jaromír Jágr si akci užil.

Jaromír Jágr si akci užil.

Vypadá to, že Jágr překonal svou nechuť k podobným událostem. Budeme ho tedy samotného vídat častěji?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 2. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  86
 • Haha
  54
 • Tvl
  36
 • Super
  31
 • Cože
  17
 • Sladký
  15
Komentáře

Mohlo by vás zajímat