jít naiDNES.cz

Proč nechce Veronika Kopřivová přiznat rozchod s Jágrem? Přišla by o punc výjimečnosti

Už i vrabci na střeše si štěbetají o rozchodu Jaromíra Jágra (47) s Veronikou Kopřivovou (28), ale modelka o tom bude nadále natolik mlžit, až to vypadá, že se v pozornosti přímo vyžívá. Asi si sama moc dobře uvědomuje, že krach vztahu s naším nejlepším hokejistou bude mít na ni a její „kariéru“ značný dopad. Proč se tolik brání veřejně připustit, že by mohla být bez Jágra?

Takové hry na Instagramu jen tak někdo nezažil. Veronika Kopřivová se zuby nehty brání tomu, že by už nebyla partnerkou hokejového boha Jaromíra Jágra. Schválně provokuje, dělá, že je vše zalité sluncem, a přitom svůj volný čas tráví už s jiným mužem nablízku.

Ani po provalení dovolené po boku modela Mirka Dubovického a jeho dvojčete Martina, kdy byla modelka ve svém živlu a vypadala opravdu šťastně, nejde s pravdou ven.

Proč by jí tolik vadilo, kdyby se lidé dozvěděli, že ty spekulace o rozchodu s Jágrem jsou pravdivé a ona zůstala bez slavné polovičky? 

Najednou by pravděpodobně zjistila, že ta její sláva je vlastně jen jeho. Sice se vedle Jaromíra vypracovala z tuctové modelky a tanečnice od tyče až k VIP statusu, ale jistě si uvědomuje, že je to jen díky hokejistovi, který má otevřené dveře do té nejvybranější společnosti, nikoliv kvůli jejímu vypracovanému tělu a pohledné tvářičce.

Do té doby, než začala randit s Jardou Jágrem, nikdo bývalou finalistku Miss neznal.

Byla jako jedna z davu, která se snažila zviditelnit pomocí korunky krásy, ale pak rychle po soutěži zapadla a nikdo ji na ulici nepoznával.

Jsou ti dva ještě vůbec spolu?

Jsou ti dva ještě vůbec spolu?

Pak stačila jedna fotka na Instagramu, kde jí Jágr zavazuje brusle...

Připomeňme, že Veronika snímek sdílela sama, aby svůj vztah s Jágrem provalila. Poté ovšem nastal o její osobu tak enormní zájem, až se sama musela divit.

Netajila se touhou po slávě

Najednou byla na stránkách novin, časopisů, všichni s ní chtěli dělat rozhovory, fanoušci na Instagramu rostli. Přesně jak si přála.

O to by po přiznání rozchodu s Jardou přišla. Najednou by to byla zase „jen“ ta finalistka Miss a kadeřnice z Teplic, která chvíli žila s Jágrem. Status celebrity by rychle letěl dolů, už by to nebylo zvaní na červený koberec na filmový festival do Varů, žádné otevírání butiků či nabídky na exkluzivní přehlídky.

Byl to takový ten typický večer, kdy se jeden výborně baví a ten druhý by se...

Vedle Jardy si „vybudovala“ jméno.

Bude to jen Veronika Kopřivová, další z mnoha přítelkyň Jaromíra Jágra, kterou si také nevzal a neměl s ní děti. 

Status celebrity pomocí modela?

Pozornost kolem její osoby by nezachránil ani údajný vztah s modelem Mirkem Dubovickým, o němž se sice pár článků napsalo, například že chodil se slavnými modelkami, ale sám má tolik prahnout po slávě, že by jí ke statusu celebrity rozhodně nepomohl.

Veronika je už trochu rozmazlená luxusem, který jí poskytoval náš nejlepší hokejista. Vozila se drahým autem, bydlela jen ve skvělých bytech, nakupovala v drahých buticích. Jestli se ale s Jardou rozešla, bude si muset zvykat, že takové věci si „normální“ lidé dovolit nemohou. Pokud jí tedy nevydělává její e-shop tolik, že by si udržela podobný standard. 

Vedle modela Mirka vypadá Veronika více než spokojeně.

Vedle modela Mirka vypadá Veronika více než spokojeně.

Bez Jágra přijde o ten punc výjimečnosti a možná proto jsme svědky této instagramové komedie, kdy to vypadá, že je s někým jiným, a přesto nechce prozradit, jak je to se vztahem s uznávaným hokejistou.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře