Velký Jágrův pátek: Fanynka ukázala prsa, Veronika přijela dát pusu a řádila ve vipku

Legendární hokejista Jaromír Jágr (47) toho v kariéře už zažil mnoho, i tak ale na páteční večer zcela jistě nezapomene. Vstřelil čtyři góly do sítě Českých Budějovic a zařídil tak svému milovanému Kladnu návrat do extraligy. Fanoušci bouřili a slavila také Jágrova Veronika, která si zápas nenechala ujít a přiletěla kvůli němu z USA.

Ještě před pár dny Veronika Kopřivová řádila s kamarádkami Lounovou a Jandovou na kalifornském festivalu Coachella, kde vystupují přední světoví hudebníci. 

Kvůli svému miláčkovi Jágrovi, který bojoval s Kladnem o návrat do extraligy, ale přiletěla (patrně na otočku) zpět do České republiky. A zdá se, že to byla dobré rozhodnutí!

Veronika ve vipku fandila ze všech sil. Když potřebovala doplnit energii, poprosila slušné pány po svém boku a olízla krém z jejich dortu. Celý zákusek si Kopřivová dovolit nemohla, protože si coby modelka hlídá svou figuru.

Kopřivová ve VIPku ochutnávala krém z dortíků.

Kopřivová ve vipku ochutnávala krém z dortíků.

Možná i díky její přítomnosti Jágr na ledě řádil jako zamlada a proměnil zápas v naprostou one man show.

„Tak co, vy kecálkové, vám sklaplo, co?“ rýpla si Kopřivová na Instagramu do těch, kteří Jágra už odepsali. Po zápase stihla i rychlé randíčko s Jágrem a dala mu za odměnu sladkou pusu.

Poté na sociální síti svým fanouškům ještě ukázala, jak slaví úspěch svého miláčka. Veronika na hlavu nasadila „postupovou“ kšiltovku a oslavy si užívala i během řízení. 

„Je tady vidět nějaká radost? Já to těm klukům tak přála,“ napsala ke krátkému videu z auta.

Kopřivová slavila úspěch svého miláčka i v autě.

Kopřivová slavila úspěch svého miláčka i v autě.

Kopřivová není jediná, kterou úspěch Jágra a jeho spoluhráčů tak dostal. Během zápasu byl k vidění velice pikantní moment. Jedna z rozvášněných fanynek přitiskla na plexisklo své přednosti. Nejspíše to byla odměna pro kladenské borce.

Jaromír Jágr řádil jako zamlada. Sexy fanynka jemu a jeho spoluhráčům nejspíše...

Jaromír Jágr řádil jako zamlada. Sexy fanynka jemu a jeho spoluhráčům nejspíše za odměnu ukázala své přednosti.

„My chceme Jardu Jágra na bankovce mít,“ skandovali zase fanoušci po zápase.

Jágrův výkon donutil jistě mnoho lidí přemýšlet o tom, zdali by tento sedmačtyřicetiletý borec nebyl ještě prospěšný pro národní tým, který se chystá na mistrovství světa. 

Návrat do reprezentace ale Jágr po zápase jednoznačně odmítl, a dokonce si na toto téma i zažertoval. „Nemám čas,“ smál se na přítomné novináře Jágr.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat