Fotbalista Rajnoch přiznal románek s Kopřivovou. Zlomila mu srdce?

28. března 2018
Předtím než Veronika Kopřivová okouzlila žijící hokejovou legendu Jaromíra Jágra, tak měla románek ještě minimálně s jedním známým sportovcem. Vztah s ní přiznal bývalý fotbalový reprezentant Jan Rajnoch! Co bývalý hráč Liberce či Mladé Boleslavi o Kopřivové prozradil?

Jan Rajnoch si prožil hodně zajímavou kariéru plnou nečekaných zvratů. Jako mladá kometa okouzlil fanoušky pražských Bohemians, poté zářil na Moravě v dresu Slovácka a patrně nejlepší období zažil coby kapitán Mladé Boleslavi. Zde se z pozice defenzivního záložníka vypracoval mezi nejlepší střelce ligy.

Kvalitní výkony Rajnocha vystřelily do reprezentace, vyzkoušel si prestižní německou Bundesligu a působil i také Turecku. Pro mladé dívky byl štědře placený blonďatý sympaťák jistě velmi atraktivní zboží. Není tak divu, že skončil ve spárech Veroniky Kopřivové, která v současné době chodí s Jaromírem Jágrem. 

O svém románku s Kopřivovou se Rajnoch rozpovídal v pořadu Česká ulička. Moderátor této sportovní talk show Michal Hrdlička se ho ve chvíli, kdy se rozhovor chýlil ke konci, zeptal, zdali mu nynější partnerka hokejové superstar v minulosti doopravdy zlomila srdce, jak se v kuloárech spekuluje.

Fotbalista Jan Rajnoch měl románek s Jágrovou Veronikou Kopřivovou.

Fotbalista Jan Rajnoch měl románek s Jágrovou Veronikou Kopřivovou. Co na ni práskl?

Rajnoch se zachechtal a začal vzpomínat: „Nezlomila mi srdce. Prožili jsme spolu nějaký románek, nefungovalo to. Já jsem byl v Turecku, ona v Praze a měla tu nějaké pracovní věci. Pak přišel normální rozchod. Bylo tam nějaké vzplanutí, pak člověk zjistí, že to nejde, tak to ukončí,“ vrátil se ke vztahu s Veronikou Kopřivovou Jan Rajnoch, který v současné době přeje své bývalé přítelkyni jen to dobré.

„Nevím, jak to ona bere, nevidím do jejich vztahu. Budu jim přát to nejlepší a třeba aby Jardovi porodila nějaké dítě,“ zakončil Rajnoch, který Jágrovi Veroniku rozhodně nezávidí.

Má totiž rodinu, díky které je štěstím bez sebe, a nic mu nechybí. Zato první dítě Veroniky Kopřivové se zdá být v nedohlednu.

FotogalerieHodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:29 čtvrtek 26. července 2018. Anketa je uzavřena.

  • 32
  • 25
  • 15
  • 13
  • 12
  • 8
Komentáře