jít naiDNES.cz

Konec mouder i Jágra? Veronika Kopřivová přestala sdílet soukromí na Instagramu

Veronika Kopřivová přestala filozofovat. | foto: instagram

Kam se poděly její příspěvky plné mouder? Dříve nebylo dne, aby se svými sledovateli nesdílela úvahy o životě, lásce, dobru nebo zlu ve světě. Poslední týdny je to ale jiné, Veronika Kopřivová (27) nepřidala jediné „mudrosloví“. Je to tím, že se jí na sociálních sítích začaly množit nenávistné komentáře? Nebo je její vztah s Jaromírem Jágrem definitivně u ledu?

Zdá se, že si Veronika Kopřivová dala novoroční předsevzetí nesdílet se svými fanoušky své niterné pochody, které dřív tak ráda pouštěla do éteru. Jediné, co poslední dobou pouští ven, jsou reklamy na oblečení, které prodává.

Přitom ještě nedávno patřila Veronika mezi celebrity, které svým fanouškům podsouvaly jedno moudro za druhým, bohužel zdaleka ne vždy se její úvahy setkávaly s pochopením.

Mezi časté Veroničiny příspěvky patřívaly snímky od bazénu na Floridě, kde žila s Jaromírem Jágrem. Ty pak doplňovala větami typu „Život je krásný, když si ho takový uděláme“ nebo „Nehledej na životě to špatné“. Když Veronika neležela u bazénu, sdílela zážitky z amerických nákupů či přidávala zamilované fotky s Jaromírem.

Tahle moudra působila na některé sledující jako červený hadr na býka. Ti pak Jágrově krásce psali nehezké komentáře.

Tomu všemu je teď konec. Zem se slehla po moudrech i po Jaromíru Jágrovi, který už se po boku Kopřivové téměř neobjevuje. Je možné, že Veronika přestává sdílet své soukromí s veřejností, aby zabránila dalším spekulacím o možném rozchodu s Jágrem? 

Dvojice byla spatřena pohromadě před několika týdny a žár z toho setkání rozhodně nesálal. Veronika s Jardou vyrazili na večeři, ale víc než jeden druhého si každý hleděl svého vlastního telefonu. O tom, že tihle dva už dávno nejsou spolu, se mluví už hezkých pár měsíců, ani jeden však neudělal mnoho pro to, aby spekulace vyvrátil. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:11 5. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  59
 • Haha
  25
 • Super
  19
 • Tvl
  12
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat