Kopřivová propaguje kokosový olej na bělení zubů. Za desetinásobek běžné ceny!

Veronika Kopřivová propaguje kokosový tuk na bělení zubů. Za mnohonásobek ceny. | foto: instagram

Veronika Kopřivová vyhlásila na Instagramu první soutěž. Výherce získá ekologický přípravek na bělení zubů: balíčky kokosového oleje ovoněného mátou, které vám vydrží na pár týdnů. Ne že by nebylo lákavé vyhrát, zuby vám ale úplně stejně vybělí i obyčejný koksový olej, který dnes koupíte kdekoliv do dvou stovek, balení vám navíc vydrží celý rok.

Doposud Veronika Kopřivová propagovala oblečení a doplňky, které prodává její značka Just By Veronika, to se ale právě mění. Jágrova přítelkyně začala spolupracovat s firmou, která vyrábí přírodní výrobek, díky němuž budete mít zuby jako z reklamy.

A tak vyhlásila soutěž, kdy výherce získá právě tuhle zázračnou kúru. „Hledala jsem přírodní a rychlé bělení zoubků. Zkusila jsem a spokojenost! Používám už sedm dní a zoubky jsou opravdu bělejší a lesklejší!“ chválí si Veronika zázračný produkt.

Nic proti jejím soutěžím, ale výrobek je obyčejný kokosový olej, který je – zcela zbytečně – zabalený do jednotlivých balíčků.

Čtrnáctidenní kúra vás vyjde na 400 korun, což se mimochodem na odstínu zubů za tuto dobu téměř nepodepíše. 

Veronika Kopřivová propaguje kokosový tuk na bělení zubů.

Veronika Kopřivová propaguje kokosový tuk na bělení zubů.

Správná hospodyňka by pak měla sáhnout raději po balení na šest týdnů za „pouhých“ 1069 korun. Zuby možná budou o něco lesklejší, podle zabarvení možná dokonce i mírně bělejší.

To, že má kokosový tuk bělicí a antibakteriální účinky, je známá věc, stačí zajít do libovolného supermarketu nebo drogerie, dnes na „kokosák“ narazíte všude. Ještě vybrat ten, který je určen ke konzumaci, do 200 korun máte balení na rok.

Nejenže si vyleštíte chrup, ale možná si na něm osmahnete i zeleninu po thajsku.

Výrobek, který Veronika Kopřivová propaguje, je jen nesmyslně předražený kokosový tuk. Je to podobné jako hezky zabalit mořskou sůl, nacenit na desetinásobek ceny a vydávat to za revoluční antibakteriální peeling na celé tělo.

Veronika to jistě myslela dobře, jen je někdy dobré se zamyslet nad tím, co propaguji. Tento zázrak už byl dávno objeven a rozhodně nepřináší nic nového. Tedy kromě porcování „kokosáku“ do jednotlivých balíčků, které je nesmyslně nešetrné a neekologické.

P. S. Kokosový tuk pomůže zubům možná s barvivy z některých potravin, přirozeně nažloutlý tón zubů ale – stejně jako jakýkoliv jiný výrobek – jednoduše neodstraní. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 9. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 187
  • 99
  • 28
  • 26
  • 22
  • 21
Komentáře