Kopřivová vyzývá ke cvičení: Pečujte o tělíčka, ale hlavně o svůj vnitřek

Veronika Kopřivová sice cvičení nemá moc ráda, na druhou stranu ví, že se bez něj neobejde. | foto: Instagram Veroniky Kopřivové

Ve zdravém těle zdravý duch! V duchu tohoto hesla vyrazila po zimě za cvičením i Veronika Kopřivová (27), která přiznává, že její forma není, co bývala. Při pohledu na její postavu se sice nechce moc věřit, že její fyzička dostala na frak, partnerka Jaromíra Jágra (47) si ale stojí za svým. Zároveň ale dodává, že péče o zevnějšek musí jít ruku v ruce s tím být v pohodě také vnitřně.

„Tak je čas do toho zase pořádně šlápnout. Doufám, že se brzy vrátím do mého režimu, který mi vyhovuje a naplňuje mě. Nerada chodím do fitka, takže cvičím buď doma, nebo v mém oblíbeném podniku,“ nechala se slyšet Veronika Kopřivová

„Tréninkový plán si dělám podle sebe, většinou cvičím šestkrát týdně, když je čas, ráda jdu i na kickbox,“ pochlubila se podnikatelka, která rozjela poměrně úspěšný e-shop a kromě toho se snaží prorazit i jako travelerka. Zároveň si však dobře uvědomuje, že bez pravidelného pohybu není její život úplný.

„Hlavně se těším, až to bude zase víc zábava než dřina, moje fyzička je teď marná,“ přiznala sebekriticky. Na velké škody po zimě, kterou trávila střídavě v Česku nebo na výletech po Alpách, to naštěstí nevypadá.

„Ať se každý z vás cítí zdravě a skvěle! Pečujte nejen o svá tělíčka, ale hlavně o svůj vnitřek!“ radí Kopřivová, která doporučuje pravidelné hýčkání sebe sama.

„Když je ten Mezinárodní den žen, tak jsem si udělala pauzičku, zašla na oběd, při kterém jsem si rovnou koupila nové boty, a pak to zajedla mým oblíbeným věnečkem. Zatím to vypadá jako fajn den. Chci tím říct, udělejte si taky radost, opečovávejte se a milujte se,“ dodala Veronika, která se podle všeho rozmazlovat opravdu umí.

Fotogalerie

Komentáře