Soumrak teplákovek? Zabalím to a budu mít klid, šokovala Kopřivová své ovečky

28. října 2021
Podnikatelka a influencerka Veronika Kopřivová (30) ví, jak po létě nakopnout prodeje ve svém e-shopu. Vyskladnila novou teplákovku a při té příležitosti „mimochodem“ zmínila, že toho má sakra dost a přemýšlí o tom, že zavře krám. Mají se snad její zákaznice začít bát, že nebudou mít co na sebe?

„Teplákovky jsou moje srdcovka, ať už krátké, dlouhé, vypasované, oversize. Mám ráda všechny a hlavně ty mnou navržené,“ směje se Veronika Kopřivová.

„Upřímně poslední dobou nevím, co z pracovních povinností řešit dříve, a hromadí se nyní více pracovních starostí než radostí,“ posteskla si po létě stráveném v Chorvatsku a Itálii expartnerka Jaromíra Jágra, která toho má moc.

„Jsou chvilky, kdy si říkám, že to zabalím a budu mít klid,“ vyděsila své fanynky a zákaznice Kopřivová, jež si za ty roky vybudovala klientelu a bez jejích teplákovek by zavládlo veliké mrzení.

Naštěstí si rychle spočítala, kolik by ji volno stálo, a vrátila se nohama na pracující zem. I když si užívá mateřské s dcerou Ellou, dobře ví, že jen fotky na procházce s kočárkem po Stromovce jí složenky nezaplatí.

Veronika Kopřivová chtěla skončit s byznysem a pak si to zase rozmyslela.

„No a pak se kouknu na stav objednávek a feedback našich zákaznic a jsem zase plná nápadů a odhodlání jít dál. Tak díky, jste hnací motor,“ nechala se slyšet podnikatelka, která by nerada své ovečky zklamala.

Nehledě na fakt, že už ve firmě nepracuje jen ona sama, a tak je na ní závislých x dalších lidí, kteří by s jejím „klidem“ skončili na dlažbě.

Veronika si hraje s kaštany.

„Veru, můžete mi prosím prozradit, co máte za boty Nike?“ rozštípla to jedna z dam v následné diskuzi, která se vůbec nezajímala o teplákovku, ale o sportovní obuv, s níž Kopřivová nemá nic společného. Snad jen to, že si ji před lety koupila v outletu ve Spojených státech. 

„Vůbec nevím, koupila jsem je před třemi lety v USA,“ utrousila Kopřivová, jež by mnohem radši odpovídala na dotazy týkající se jejího vlastního tovaru.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:15 pátek 25. února 2022. Anketa je uzavřena.

  • 53
  • 16
  • 9
  • 8
  • 4
  • 1
Komentáře