Trapas Kopřivové: Dělala, že je v Itálii. Byla přistižena s Jágrem ve Stromovce

Veronika Kopřivová, která je známá coby krásná přítelkyně českého hokejového boha Jaromíra Jágra, si uřízla pěknou ostudu! Na svém instagramovém profilu informovala fanoušky o tom, že si zrovna užívá romantiku v italských Benátkách. Jenže opak byl pravdou! Veronika mezitím, co postovala fotky jako zběsilá, byla se svým Jardou v pražské Stromovce, kde sledovala tenisový turnaj.

Přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra si v sociálních sítích velmi libuje. Na Instagramu dost často sdílí zejména takzvaná stories – krátká videa či obrázky, které mají za úkol sledujícím ukázat, co uživatel v posledních čtyřiadvaceti hodinách dělal.

Kopřivová v posledních hodinách na svůj profil přidala několik fotek z italských Benátek. 

Chtěla tak svým fanouškům ukázat, jak si užívá dovolenou v místě, které je považováno za jedno z nejromantičtějších na světě.

Zmrzlinka v Benátkách.

Zmrzlina v Benátkách v podání Veroniky Kopřivové.

Kamery České televize ale odhalily, že Veronika Kopřivová v Benátkách tou dobou vůbec nebyla. Mezitím, co tahala za nos své fanoušky, se svým Jardou sledovala tenisový turnaj, který se konal v pražské Stromovce. 

Kopřivová byla přistižena s Jardou Jágrem na tenisovém zápase. Přitom na...

Kopřivová byla přistižena s Jardou Jágrem na tenisovém zápase. Přitom na Instagramu tahala fanoušky za nos a předstírala, že je v zahraničí.

Ke svému trapasu se Kopřivová už stihla vyjádřit a použila opět svůj oblíbený Instagram. 

„Ne, nemám dvojníka. Ano, byla jsem to já dnes v Praze, šli jsme se podívat na tenis,“ napsala na svém profilu poté, co prasklo, že ze sebe na sociální síti dělala spokojenou výletnici. 

Veronika Kopřivová na svém Instagram sdělila, že nemá dvojníka.

Veronika Kopřivová na svém Instagram sdělila, že nemá dvojníka.

To, proč ale své fanoušky tahala za nos, už Veronika na Instagramu nevysvětlila. Je možné, že i jí tato situace prostě přijde nevysvětlitelná, a tak modelka raději dělá, že k ní vůbec nedošlo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:38 2. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Haha
  20
 • Super
  11
 • Tvl
  11
 • Cože
  9
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat