Kopřivová odklání rozchod a točí instastories s narozeninovým dortem. Ale bez Jágra

Hokejista Jaromír Jágr oslavil ve čtvrtek své šestačtyřicáté narozeniny. A přestože byl v posledních dnech, kdy řešil svůj konec v NHL, sám, na narozeniny se dočkal své přítelkyně Veroniky Kopřivové, která si ještě před dvěma dny užívala pod slunečními paprsky v Mexiku.

Modelka Veronika Kopřivová se po týdnech vrátila ke svému příteli a hokejistovi Jaromíru Jágrovi. Alespoň tedy jeho narozeniny si nenechala ujít. Svým návratem k hráči s číslem osmašedesát se pochlubila ihned na sociální síti.

„Zabila jsem cvičení dortem. Slyšela jsem, že se čekalo, až ho načnu já. Úkol splněn,“ napsala na Instagram a dala jasně najevo, že je v České republice.

Modelka tím vyvrátila spekulace o rozchodu, které v posledních týdnech sama přiživovala svými vysmátými selfíčky od moře, zatímco Jágr řešil nejtěžší události ve svém životě a stěhoval se z Kanady zpět do rodného Kladna.

Zároveň na svou síť vložila sloh, ve kterém se rozepsala o sebelásce a sobectví. 

Veronika Kopřivová na svou sociální síť vložila dlouhou úvahu. Opět.

Veronika Kopřivová na svou sociální síť vložila dlouhou úvahu. Opět.

A přestože je podle svých videí aktuálně na Kladně, zamilovaná videa ani gify, jako tomu bylo vždy, když se ke své lásce vrátila, na svůj profil nevkládá. A tak se můžeme jen dohadovat, jak to mezi sebou tihle dva mají.

Nepochybně je ale velmi zvláštní, že Jágr nejsmutnější chvíle své kariéry prožíval bez podpory milovaného člověka. 

Tak alespoň narozeninový dort si pár snědl společně.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:36 16. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  67
 • Super
  17
 • Cože
  16
 • Sladký
  16
 • Haha
  14
 • Tvl
  13
Komentáře