jít naiDNES.cz

Kam za cizí peníze poletíš? ptá se Etzler modelky Kašákové. Je tu další hádka slavných

Miroslav Etzler kritizuje Veroniku Kašákovou. Kam zase poletíš, ptá se jí! | foto: Facebook Veroniky Kašákové

Je Veronika Kašáková opravdu nevděčná? To alespoň vyplývá z komentáře Miroslava Etzlera, který se do zakladatelky Nadačního fondu Veroniky Kašákové pustil na jejím vlastním facebookovém profilu. A nejen to! Snaží se Etzler naznačit, že Kašáková cestuje za peníze získané pro svou nadaci?

Na sociálních sítích to doslova vře. Po Simoně Krainové a Tereze Barošové, které se předháněly v tom, která z nich je lepší matkou, stojaté vody českého showbyznysu tentokrát rozvířil herec Miroslav Etzler. A ten si za svůj cíl vybral zakladatelku Nadačního fondu Veroniky Kašákové Veroniku Kašákovou. Ta na svém Facebooku zveřejnila snímek, na němž objímá šek v hodnotě 630 tisíc korun, který jí na podporu dětí v dětských domovech věnovali organizátoři Českého plesu.

„Děkujeme všem hodným lidem,“ napsala ke snímku Kašáková, která nejspíš žádné negativní reakce nečekala. A šeredně se spletla. Ačkoliv většina lidí ji za její skutky pochválila, Miroslav Etzler byl zcela jiného názoru.

„Tak kam asi slečna pojede?“ napsal Etzler. Když mu Kašáková odpověděla, že za dětmi na Moravu, pod její komentář přidal smějící se emotikony.

„Kam byste doporučoval vy?“ zeptala se Etzlera Kašáková, která se ještě snažila být na Etzlera milá. Odpověď, kterou jí Etzler uštědřil, nejspíš nečekala. „Někam za svoje peníze. To si člověk užije,“ napsal herec.

Veronika Kašáková je finalistka České Miss 2014, která vyrůstala v dětském domově, po vzoru mnoha těchto modelek a miss si založila vlastní Nadační fond Veroniky Kašákové.

Peníze za nic

Do tohoto sporu, jenž naráží na to, že lidé, kteří zakládají nadační fondy, pak zneužívají peníze pro sebe, se zapojila i Lilian Sarah Fischerová, bývalá česká vicemiss z roku 2007, která má také svoji nadaci, a to Slunce dětem. Podle Fischerové se Etzler nemohl s Kašákovou nikdy setkat osobně, jinak by na ni a její práci takto nikdy neútočil. Doporučila mu, aby si místo ironických posměšků zkusil o nadaci zjistit relevantní informace.

A právě v tento moment Etzler odtajnil, co ho na celé Veronice Kašákové žere nejvíc.

„Chápu, že někdo to dělá formou přebírání šeků, a respektuji to. Co mi vadí, je to, že pro prezentaci takto získaných peněz slečna neudělala vůbec nic. Nebo spíš téměř nic. Stačí, když jsem si pouze z tohoto důvodu prohlédl její Instagram. Plný fotografií z cest, ale prezentace akce, z níž prosperuje, nikde. Věřte, že většinou mlčím a směju se dovnitř. Tady jsem nemohl. A zároveň mi věřte, že se pohybuju v prostředí, ve kterém tento můj názor není zdaleka ojedinělý,“ napsal Etzler, kterému nejvíc vadí, že Kašáková na sociálních sítích málo prezentovala Český ples, z něhož si výše zmíněný šek odnesla.

Když se Kašáková pokusila bránit, že vše je jinak, jen jí odsekl, že každý z nich mluví o něčem jiném, a prohodil něco o potrefené huse.

Neudělala dost pro prezentaci

Zajímavé je, že všechny komentáře pod zmíněným snímkem náhle zmizely. Proto jsme se obou protagonistů hádky zeptali, o co vlastně šlo. „Už jsme si to vyříkali. Nerada bych se k tomu vyjadřovala. Je mi to líto, že to bylo takto veřejně. Nechci se k tomu vyjadřovat. Myslím si, že to bylo nesmyslné,“ sdělila nám utrápeně Kašáková.

Etzler byl výřečnější.

Zprvu absolutně vyvrátil, že by si myslel, že by Kašáková za získané peníze cestovala. Ani to prý nenaznačoval. „Moje poznámky vůči slečně Kašákové směřovaly pouze k tomu, že cestuje, což je v pořádku. Nicméně místa, kde může pro veřejnost prezentovat akci, z které získává prostředky na charitu, zůstávají bez pozornosti. Jednalo se čistě o prezentaci Českého plesu,“ vysvětlil Etzler.

Toho jsme se zeptali, zda si spor již s Kašákovou vyříkal, jak nám kráska tvrdila. „Není co si vyříkat. Pro prezentaci Českého plesu mohla a měla udělat víc,“ uzavřel Etzler. Na náš dotaz, co má se zmíněným plesem společného on, nám neodpověděl. Nicméně Etzler v minulosti s Nadačním fondem Veroniky Kašákové měl něco společného, minimálně se objevil na fotografii s dětmi pod hlavičkou fondu.

S Nadačním fondem Veroniky Kašákové v minulosti sám spolupracoval. Že by měl...

Tak jsme zvědaví, kdo se do sebe na sociálních sítích pustí příště.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 12. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • Super
    52
  • Trapas
    33
  • Haha
    24
  • Cože
    14
  • Sladký
    11
  • Tvl
    10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz