Veronika Kašáková přiznala: S bratrem chceme být noví Gondíci

Veronika a Karel Kašákovi by chtěli zaujmout místo Dalibora a Adély Gondíkových. | foto: Instagram Veroniky Kašákové

Vyrůstali v dětském domově, přesto se svému osudu vzepřeli. Ba dokonce! Veronika Kašáková a její bratr Karel touží stát se novými „Gondíky“. A mají k tomu opravdu dobře nakročeno.

Dalibor a Adéla Gondíkovi patří k nejslavnějším sourozencům Česka. Bývaly časy, kdy moderovali téměř všechny významné pořady Česka. Poté, co jim ale na Nově zrušili Rady ptáka Loskutáka, se již spolu na televizních obrazovkách neobjevili.

A právě jejich místo by rádi nahradili sourozenci Veronika a Karel Kašákovi. A není to nereálný sen. Zatímco Kašák na Nově moderuje již několik měsíců, Veronika svůj pořad začala pro Nova Plus moderovat začátkem září.

Jde o projekt „Proměna s Veronikou“. Jeho cílem je po celý rok 2017 pomoci 50 dětem z 18 dětských domovů po celé České republice, prostřednictvím návštěv učitelů, odborníků a terapeutů k získání sebevědomí a lepšího vzdělání, tak aby si splnily své sny,“ svěřila se nám Kašáková, které se neřekne jinak než „misska z děcáku“, a to kvůli jejímu osudu.

A i když v televizi zatím moderují odděleně, společenské akce uvidí již nějakou dobu společně. „Společně moderujeme charitativní akce a plesy. Chceme být noví Gondíci,“ svěřila se nám Kašáková, která ale přiznává, že její srdcovou záležitostí je její nadace, která se věnuje dětem v dětských domovech.

Tak snad bude mít dostatek času, aby se všem profesím věnovala naplno. A jelikož patří k našim nejkrásnějším modelkám, věčná škoda by byla, kdyby kvůli moderování třeba přestala předvádět spodní prádlo nebo fotit sexy snímky. To by jí hlavně fanoušci jenom těžko odpouštěli. Ale teprve 27letá blondýnka již nejednou dokázala, že si tvrdě jde za svými sny, takže je jenom otázkou času, kdy ji uvidíme v hlavním vysílacím čase na Nově.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:07 pátek 5. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6
 • Haha
  4
 • Cože
  4
 • Trapas
  4
Komentáře