Krásná manželka Lukáše Hejlíka: Se synem se ani na chvíli nezastaví

Lukáš Hejlík poskytl dvojrozhovor se svou krásnou ženou a vysmál se Klusovým. | foto: Profimedia.cz

Manželé Lukáš a Veronika Hejlíkovi vypadají jako rodinka vystřižená z časopisu o dokonalém domově. Ale nenechte se mýlit, i slavná modelka a herec zažívají krušné chvilky, kdy si už nevědí rady. Jako před nedávnem, kdy velmi štíhlá Veronika v dětském koutku neustále běhala za svým živým synáčkem.

I známá modelka Veronika Hejlíková (36) je jen žena z masa a kostí. Na akcích vypadá absolutně dokonale, vždy sladěná s manželem Lukášem (39), prostě jako ze žurnálu.

Ale v soukromí na make-up moc nedbá, dokáže si obléct tepláky, mikinu, vlasy dát do nedbalého drdolu, prostě jako každá jiná ustaraná mamina.

Nedávno jsme sympatickou blondýnku zastihli v dětském koutku v jednom nákupním centru, kde byla se synem Vojtíškem. 

A že jí syn dával pořádně zabrat. Pořád za ním musela cupitat, na chvíli se nezastavila, chlapec neustále vyžadoval máminu pozornost.

Sama v minulosti přiznala, že to s ním není jednoduché. 

Veronika s malým Vojtou.

Veronika s malým Vojtíškem, ze kterého už je velký chlapeček.

„I kvůli Vojtovi nemám šanci přibrat. Kolikrát je to slušný mazec a já toho naběhám, až mě bolí nohy. Náš syn je totiž pěkný divoch a raubíř. Už chodí do školky, ale ani tam ho neutahají,“ řekla Blesku modelka. 

Proto ani žádné další dítě nechce. Už tak vypadá docela ztrhaně a je na ní vidět únava. Ale i když nebyla ve své kůži, s Vojtou si hrála a vypadala šťastně. 

Fotogalerie

Komentáře