Úterý 27. února 2024, svátek má Alexandr

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Nový pan Božský? Kolem Chmelířové se na party točil mladý a pohledný miliardář!

  Veronika Chmelířová a Michal Menšík na opening party baru Pruts | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

  Nikdy nepatřila mezi ty krásky, které se o zprávy soukromí dělí s veřejností. I tak Veronika Chmelířová (36) v létě přiznala, že není sama. To nebyla ani na otvíračce baru v centru Prahy, kde jí společnost dělal pohledný muž. Šlo o podnikatele Michala Menšíka, který figuruje v žebříčku nejbohatších lidí Česka.

  „Myslím, že jsem ve věku, kdy pořídit si rodinu je naprosto normální, spíše už jsem trošku pozadu. Bylo to vlivem různých okolností, co se týče vztahu, tak na tohle jsem trošku na slovo skoupá a úplně se nesvěřuji, ale úplně sama nejsem,“ prozradila nám Veronika Chmelířová v rozhovoru v polovině léta.

  „Je to možné, všechno je možné,“ dodala ke svému snu stát se maminkou Veronika, která už přitom jednou vdaná byla. Za manžela pojala v roce 2011 hokejistu Milana Procházku, se kterým se brali dokonce v kostele. Vztah se ale o šest let později rozpadl.

  Těžko říct, jak do splnění jejího snu zapadá fešný doprovod, který měla na opening party baru Pruts. Společnost jí tu dělal podnikatel Michal Menšík. Muž, který se v žebříčku Forbes 100 nejbohatších Čechů 2022 umístil na 94. místě.

  Veronika Chmelířová a Michal Menšík na opening party baru Pruts

  Veronika Chmelířová a Michal Menšík na opening party baru Pruts

  „Známe se. Je to můj dobrý kamarád,“ prozradila Chmelířová, která se s úsměvem bránila tomu, že by šlo o jejího nového přítele. Soudě dle toho, jak se k sobě ti dva chovali a jak se na sebe dívali, by to ale nemusel být nutně příběh z říše sci-fi.

  Nehledě na to, že by byli vskutku pohledným párem...

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...