jít naiDNES.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera StarDance dostali herečka Veronika Arichteva s tanečním partnerem Michalem Necpálem druhé nejlepší hodnocení, přesto to jsou nakonec oni, kdo těsně před branami finále končí. Nestačilo ani kladné hodnocení „kata“ Zdeňka Chlopčíka, kterého prý z jejich prvního tance mrazilo v zádech. Co Arichteva na svoje vyřazení říká? „Mrzí mě to, ale cítím úlevu, že se v klidu vyspím a připravím na Vánoce,“ řekla Expresu. A také se prý těší, až se svým manželem založí rodinu!

Neexistuje snad horší varianta, jak z taneční soutěže StarDance vypadnout. Veronika Arichteva oddřela několik kol, aby se nakonec jako poslední neprobojovala do velkého finále. Přesto ale necítí hořkost, ale spíš úlevu a spokojenost s tím, kam až to s tanečním partnerem Michalem Necpálem dotáhli.

„Já se přiznám, že jsem s tím počítala. Od rána jsem měla takový zvláštní pocit, že vypadneme. A jak jsem říkala v děkovné řeči, mrzí mě to, myslím si, že není nikdo, koho by nemrzelo vypadnout před branami finále. Ale za sebe jsem spokojená, že jsme se s Michalem dostali takhle daleko. Je to zvláštní pocit, cítím ale i úlevu, protože vím, že se zítra vyspím a budu moct připravit Vánoce,“ řekla herečka bezprostředně po vyřazení Expresu.

Není se čemu divit, podle Veroniky totiž především poslední kola dala soutěžícím pořádně zabrat. Tréninku věnovali téměř veškerý čas!

„Poslední dvě kola to byl neuvěřitelný masakr, protože jsme trénovali devět hodin denně,“ říká Arichteva, které se prý tvrdá dřina promítla i na postavě. „Zhubla jsem nějakých šest až sedm kilogramů! Ale myslím, že to zase rychle půjde nahoru,“ směje se.

Michal Necpál a Veronika Arichteva

Michal Necpál a Veronika Arichteva

Zatímco několik dříve vyřazených tanečníků si s nadsázkou postěžovalo, že je show StarDance obrala o veškerý volný čas a další práci, oblíbená herečka se na účast v soutěži dívá úplně jinak.

„Účast ve StarDance mi vzala čas na jinou práci, ale mě to tak strašně naplňovalo, že jsem jiné nabídky odmítla ráda. Divadelní představení a zkoušení jsem odsunula na nový rok. Jinak ale nemám pocit, že bych o něco přišla, spíš mi to naopak dalo strašně moc, včetně nových přátel,“ vysvětluje.

Soutěž se prý dotkla i jejího vztahu s manželem, bulharským režisérem Biserem Arichtevem. Rozhodně si ale nemá na co stěžovat, protože si ověřila, že je pro ni tím nejlepším parťákem.

„Účast ve StarDance asi náš vztah ovlivnila, ale pozitivně. Já jsem si ověřila, že můj manžel je nejlepší parťák, jakého mohu mít, je to neuvěřitelná podpora. Těším se, až spolu budeme mít rodinu, protože vím, že když já nebudu moct, tak on se skvěle postará a v nějakých povinnostech mě zastoupí,“ říká Arichteva.

A kdy na založení rodiny přijde ten správný čas?

„Ještě chvilku bych si těch sedm kilo dole ráda nechala a užila si to, hned tak rychle bych do toho nevlétla,“ říká s úsměvem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:09 8. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  149
 • Trapas
  33
 • Haha
  30
 • Sladký
  29
 • Tvl
  24
 • Cože
  23
Komentáře

Mohlo by vás zajímat