jít naiDNES.cz

Veronika Arichteva se vzdala dítěte. Kvůli StarDance!

Veronika Arichteva promluvila i miminku. | foto: Instagram, Profimedia.cz

Když se přesně před pěti lety brali, všichni očekávali, že brzy počnou svého prvního potomka, Veronika Arichteva a její muž Biser ale všechny překvapili. Herečka se sice před časem nechala slyšet, že si kdysi přála být maminkou, nyní ale znovu dala přednost práci. I když se svým mužem již plánovali miminko, Veronika se rozhodla pro StarDance.

Veronika Arichteva udělala přiznání, za které to nejspíš schytá od mnoha maminek. My jí ale za její odvahu dáváme palec nahoru. Herečka se totiž přiznala, že když dostala nabídku na to, aby se zúčastnila letošního ročníku StarDance, zrovna se svým mužem řešili, zda po pětiletém manželství nezačít pracovat na miminku. I tentokrát herečka dala přednost práci.

„Děti oba moc chceme, ale nijak na ně nespěcháme. Mně se to hodně mění. Jeden den tak a druhý den tak. Je pravda, že když jsme točili První republiku, tak jsme si říkali, že natočíme druhou sérii a pak bude miminko,“ svěřila se Veronika v roce 2015 v rozhovoru pro iDnes.cz. Již za několik dní nás však čeká vysílání třetí řady seriálu a dítě stále není ani na cestě. A dlouho nebude...

„Je to víc než půl roku, kdy jsem zvažovala, jestli se pokoušet o miminko, nebo o tanec. Volila jsem jednodušší variantu. StarDance,“ svěřila se Veronika.

Ta si nyní ale sype popel na hlavu a nejradši by své rozhodnutí vrátila zpátky a byla mámou. „Musím přiznat, že bych za cca dva měsíce radši byla máma, než si stoupla v přímém přenosu před lidi s něčím, co vůbec neovládám. Únava počítám bude podobná, chyby, nekoordinovanost pohybu, ‚laktaneční‘ psychóza a obavy z dalšího dne taky. Ale s miminem se nikde prezentovat nemusím,“ dodala herečka s tím, že je škoda, že nebyli ona nebo její muž víc doma.

Veronika Arichteva tak nyní může doufat, že buď ze soutěže rychle vypadne a bude moct začít pracovat na miminku, nebo bude mít ambice na celkové vítězství a zabojuje o finále. To ale proběhne až v prosinci a znamenalo by to další půlroční odklad. Tak snad jí pak do rodičovských plánů nepřijde jiná pracovní nabídka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:47 21. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  13
 • Super
  9
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
 • Cože
  4
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře