Pátek 14. června 2024, svátek má Roland
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pes Veroniky Arichtevy volně pobíhá po silnici. Herečka s tím nic nedělá, brzy prý může být pozdě

  Obyvatelé Uhříněvsi řeší psa herečky Veroniky Arichtevy (37). Neustále jí prý každý den její Pražský krysařík utíká a lidé začínají mít strach, aby ho nepřejelo auto. Herečka prý reagovala jen tím, že je zvyklý na procházky po ulici z vesnice.

  Jméno herečky Veroniky Arichtevy (37) se v poslední době skloňovalo především v souvislosti s rozchodem populárního tria 3v1, které tvořila společně s Martinou Pártlovou a Nikol Leitgeb. Na sociálních sítích se už několik měsíců diskutuje o tom, co za ním stojí. Někteří jsou přesvědčení o tom, že se Arichteva a Leitgeb nepohodly ohledně výchovy dětí. Tentokrát se ale herečka dostala do řečí kvůli psovi.

  „Nejspíš krysařík s růžovým obojkem. Malém ho o pár centimetrů srazilo teď auto. Běžel směrem k podchodu. Mě se bál. To už není normální, aby každý den někomu utekl pes,“ postěžovala si žena ve facebookové skupině Události v Uhříněvsi a okolí. K příspěvku přidala také fotku malého Pražského krysaříka při běhu po ulici.

  Příspěvek může na první pohled působit nevinně. Komentující z Uhříněvsi však upozorňují, že se podobné incidenty s totožným psem dějí opakovaně. „Ona jim neutíká, oni ji normálně nechají jít. Když uteče, třeba že se lekne, je to pochopitelné, ale nechápu úmyslné vypouštění,“ odpověděla jedna z nich na původní příspěvek.

  Veronice Arichtevě utekl pes

  A co má společného zaběhlý pes z Uhříněvsi a Veronika Arichteva? Podle obyvatel Uhříněvsi úplně všechno, mělo by se totiž jednat o její fenku Ebbinku. „To je Ebbina. Běhá tak každý den. Udělá kolečko kolem ulice a běží domu,“ píše jedna z nich na Facebooku.

  Všechny komentáře jsou v podstatě totožné. Lidé diskutují o tom, že pes od Arichtevy utíká naprosto běžně, v podstatě je její „kolečko kolem ulice“ na denním programu. Situaci lidé zkoušeli řešit i s Arichtevou, jenže pes je prý zvyklý z vesnice na to, že se proběhne po ulici, a tak nejde o žádný velký problém.

  Lidé se ale začínají bát o jeho bezpečnost. Denně přes Uhříněves projede nespočet aut a mnoho z nich musí brzdit, aby fenku nepřejelo. „Lidé si opakovaně stěžují, že ohrožuje provoz viz posty níže. Několikrát ji málem srazilo auto. Veronika to ale, jak se zdá, neřeší. Nechtěla jsem tam úplně psát, že až toho drobka jednou nějaké auto nabere a bude se zmítat v bolestech s vyhřezlýma vnitřnostma, bude už pozdě, ale v podstatě je to jen otázka času,“ napsala nám čtenářka Expresu.

  „Majitelka psa by měla vědět, že pokud její pes způsobí nehodu a škodu na majetku, tak vše platí majitel psa,“ upozorňuje také jeden z nich.

  Veronice Arichtevě utekl pes

  Není to totiž poprvé, co se ve stejné skupině řešil případ zaběhlého psa od Arichtevy. Jeden z uživatelů fenku Ebbi vyfotil v polovině letošního března na trávě a ptal se, komu pes patří. Tehdy na příspěvek reagovala i Arichteva s tím, že už je fenka několik hodin doma.

  Fotogalerie

  Chantal Poullain na křtu nové knihy Chantal: Život na kolotoči