Pátek 21. června 2024, svátek má Alois
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Veronika Arichteva o operaci: Myslela jsem, že to rozchodím, v noci jsem už ležela na sále

  Veronika Arichteva (38) skončila nedávno na nemocničním lůžku, podstoupila akutní operaci slepého střeva. Herečka si přitom původně myslela, že bolest břicha rozchodí a jak přiznala, lékaře napřed požádala o léky na rozehnání zánětu. Nakonec přesto skončila na sále. Jak se jí daří a kdo má na tom, že se odhodlala vyhledat lékaře největší podíl? Dozvíte se v rozhovoru.

  Nedávno šokovaly fanoušky Veroniky Arichtevy hereččiny fotky z nemocnice, kde skončila na operaci se slepým střevem. To oznámila na svých sociálních sítích a zároveň dodala, že se o ni nemusí její sledující vůbec bát. Že už je zase v naprostém pořádku potvrdila jen o pár dní později na akci JoJo garden party, kde jsme ji také potkali.

  „Před operací jsem měla trochu strach, protože jsem kromě císaře nikdy na žádné nebyla, ale sestřičky mi říkaly, že se nemusím bát, že to je – a teď to řeknu s nadsázkou – jako kdyby mě operovali ve výtahu a patří to k těm banálnějším operacím,“ sdělila nám Veronika s tím, že už se jí zase daří dobře. Sama přitom původně myslela, že bolest přechodí.

  „Nic hrozného se nedělo, bolelo mě břicho a jela jsem k doktorovi, já bych to přechodila, ale moje maminka mi řekla, že jsem také máma a měla bych myslet na svoje dítě. Šla jsem do Motola a hned v noci mě operovali,“ vysvětlila herečka a vzápětí přiznala, že se jí pod kudlu úplně nechtělo.

  „Když mi pan doktor řekl, že mě budou operovat, ptala jsem se ho, zda bychom to mohli zkusit rozehnat léky. Řekl mi, že ano, ale že bych druhý den stejně musela přijet. Pak jsem se zeptala, zda bych si mohla zajet domů pro věci a přijet až ráno, tak to mi také nebylo povoleno a v noci mě operovali,“ uvedla Arichteva, která musela dodržovat i přísnou dietu. Té už ale dala dávno vale.

  Obě dámy se sladily do růžové

  „Je pravda, že jsem se asi čtrnáct anebo deset dní snažila nežrat, ale to už jé dávno passé a normálně jím všechno, co mi chutná,“ má jasno Veronika Arichteva. Herečka si vzala z celého zákroku i jedno velké ponaučení do budoucna.

  „Není to úplně legrace pořád všechno přecházet a říkat si, že to přebolí. Člověk by měl začít poslouchat svoje tělo a maminku,“ dodala.

  Aneta Vignerová a Veronika Arichteva

  Co dělá Veronika, když ji prosí syn o sladkosti? Plánuje si pořídit nemovitost v zahraničí? A jak moc si povídají s Martinou Pártlovou do zařizování interiéru ve vlastních domečcích? Dozvíte se ve videu.

  Fotogalerie