Sobota 8. února 2025, svátek má Milada
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • Podcasty
  • Antiyoutuber
  • jít naiDNES.cz

    Šokující zvrat u Arichtevy a manželky Blažka: Jsou jedna rodina, herečka prý pořád útočí

    Veronika Arichteva

    Veronika Arichteva | foto: Tilen Vajt

    Kauza Veroniky Arichtevy a Jolany Blažkové, manželky herce Filipa Blažka, a „prsou, na které nepomůže ani cvičení“, má šokující pokračování. Ač Arichteva zprávu Blažkové prezentovala jako blesk z čistého nebe, manželka herce se brání. Prý spolu mají dlouhodobě problémy a co víc, jsou jedna rodina. Myslí si, že na ni Arichteva cíleně zaútočila.

    Od pondělního večera se na sociálních sítích řeší drama mezi Veronikou Arichtevou (41) a Jolanou Blažkovou, ženou Filipa Blažka. Blažková totiž Arichtevě napsala z profilu jejího nehtového salonu, že na to, jak tragicky vypadají její prsa, jí už nepomůže ani cvičení. Herečka prezentovala její zprávu jako situaci, kdy jí Blažková chtěla napsat hate z anonymního profilu. Jenže kauza je mnohem zamotanější, jde o spory v rodině.

    „Tvl ty kozy – hrůza a děs. Cvičení ti nepomůže,“ stálo ve zprávě od Blažkové, která byla doplněná emotikonem zvracení. Arichteva zprávu sdílela na Instagramu s tím, že se rozhodně do jejího nehtového salonu nikdy v životě nepodívá a psala, že hate není názor. Závěrem také dodala, že jí chtěla Blažková pravděpodobně poslat zprávu z anonymního profilu a označila profil Filipa Blažka.

    Celá situace působila poměrně jasně. Zdálo se, že se ženy nijak neznají a Blažková zprávu psala jako „cizí člověk“. Podle informací VIPstar.cz spor žen trvá už delší dobu a co víc – mají stejnou rodinu.

    My se máme v rodině a neustále Veronika bojuje se mnou. Já jí to napsala do soukromé zprávy a ona to zveřejnila. Nevím, jestli se chce zviditelnit. Ona to zveřejnila, já ne. Já jí to psala osobně,“ vysvětluje Blažková. Z jejích tvrzení tak vyplývá, že jejich konflikt je čistě osobní. Fakt, že zpráva je nevhodná, sice nijak nová zjištění neospravedlňují, nicméně dávají možnost nahlédnout na spor z jiné perspektivy. „Napsala jsem do zprávy, že je to hnus. A za tím si stojím, protože už s tím mohla něco dávno udělat,“ tvrdí.

    Manželka Filipa Blažka poslala Veronice Arichtevě

    „Veronika si to vzala velmi osobně. Já to poslala do její zprávy. Nezveřejnila jsem to na svém profilu. To bych si nedovolila. To mi nepřísluší. Ona útočí na mě. Ona se mnou bojuje už dlouho. Já jsem nikdy nechtěla nikomu ublížit. Mně posílají lidi její fotky. A já se k tomu jen vyjádřila,“ vysvětluje manželka Blažka. Jednoduše je podle ní vina na straně Arichtevy. Psala jí kvůli osobnímu sporu, ne kvůli tomu, že je Veronika Arichteva.

    Dvě trochu delší prsa a takovejch emocí.

    Měla jsem se ozvat? Měla!
    Nevím proč by si měl kdokoliv nechat líbit útok na svojí postavu, život, práci, děti..
    Od kohokoliv.
    To jsou hranice. Moje. Snad i vaše.
    Body shaming neni v pořádku, hejt neni v pořádku.
    V pořádku je, chovat se k druhejm tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám.
    A případně si pod tyhle naše nový peckový šaty vzít horní díl plavek.

    4. června 2024 v 0:00, příspěvek archivován: 4. června 2024 v 12:37

    Blažková by chtěla spor vyřešit osobně. „Bydlí kousek od nás, ráda bych si to s ní vyříkala, ale nejde to. Nechtěla jsem jí ublížit. Mně chodí teď strašné zprávy,“ popisuje s tím, že všechny profily rovnou blokuje. „Já to beru jako útok proti mně. Já jsem malý pán. Veronika má 600 tisíc sledujících,“ dodává.

    „Asi jí tím nepomůžu, ale nechtěla jsem jí ublížit. Nepotřebuji bojovat, na to jsem stará. Možná i z mé strany to bylo zbytečné, ale proč bych nemohla vyjádřit svůj názor. Ten názor byl ošklivý, přiznávám, ale byl na místě. Já mám taky odkojené dvě děti a mám operaci prsou. Tak ať si to udělá, když má na to stavět baráky. Nemyslím to zle. Nechci tím nikomu ubližovat,“ dodala závěrem.

    Arichteva si však myslí, že zprávu veřejně řešit měla. „Nevím, proč by si měl kdokoliv nechat líbit útok na svojí postavu, práci, život nebo děti. Od kohokoliv. To jsou moje hranice, snad i vaše,“ napsala na Instagramu. Dodala, že body shaming není v pořádku. Naopak v pořádku je, aby se lidé k sobě chovali tak, jak chtějí, aby se k nim chovali ostatní.

    Fotogalerie

    Ohodnoťte článek
    Hlasování skončilo

    Čtenáři hlasovali do 12:48 středa 2. října 2024. Anketa je uzavřena.

    • Trapas
      31
    • Haha
      22
    • Tvl
      20
    • Super
      11
    • Sladký
      11
    • Cože
      7