Pátek 12. dubna 2024, svátek má Julius

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Veronika Arichteva o finálním konci 3v1: S holkami už nikdy nic nenatočíme, ledaže...

  Veronika Arichteva (37) přiznala důvod rozpadu komediálního tria 3v1. O tom chvilku dámy mlžily, nakonec ale káply božskou. Vedení e-shopu s merchem se nadále ujímají už jen Veronika s Martinou Pártlovou (44), kamarádky se prý nevrátí ani na Evropu 2, kde měly vlastní show. Fanoušci nemají očekávat ani další videa. „V určitou chvíli jsme zjistily, že nás vyčerpává spolu pracovat,“ přiznala Expresu Veronika.

  Veronika Arichteva se objevila na uvedení sladké mlsky na trh, nových Banánů v bílé čokoládě. Na akci dorazila sama, společnost jí nedělal manžel, ale ani kamarádky z komediálního tria 3v1. To se oficiálně rozpadlo. Dámy oznámily, že se nevrátí na Evropu 2, kde měly vlastní show.

  Kromě toho se Nikol Leitgeb zřekla vedení e-shopu, na merchi tak teď pracují jenom Veronika Arichteva s Martinou Pártlovou. Herečky jsme se tak zeptali, zda nehledají do týmu nějakou novou posilu, která by Nikol zastoupila.

  „Ne, 3v1 jsme my tři, já si nemyslím, že by 3v1 skončilo navždycky. My se normálně bavíme, kamarádky jsme dál, jenom jsme v určitou chvíli zjistily, že nás vyčerpává spolu pracovat. Radši si sedneme k čaji, kecáme a řešíme kraviny, než abychom řešily to, jaké uděláme další tričko,“ má jasno Veronika. Ta přiznala, že je postupně práce tak trochu otrávila.

  „Dlouhou dobu se nás pořád někdo ptal, kdy uděláme další video a ono je to už hrozně let. My jsme si s holkami odrodily a mezitím se tady natočilo všechno, co se dalo. Teď už máme jenom strach, že bychom byly trapný. Přišlo nám hloupý oddalovat čas, kdy zase nic nenatočíme,“ vysvětlila Arichteva.

  Vypadá to tak, že trio už nic nenatočí, výjimku by snad dámy udělaly jenom kvůli Leoši Marešovi. O2 arenu dneska vyprodává skoro každý, navíc dámy vedly i úspěšné besedy a diváky prostě baví. Jistě by se na jejich velkolepý comeback přišli podívat.

  Veronika Arichteva na představení novinky - Banány v bílé čokoládě

  „My se s holkama půjdeme radši podívat na vyprodanou O2 arenu, než že bychom tam byly za 3v1, ale třeba Martina Pártlová bude mít teď koncert v Karlíně, takže další krok by mohla být ta O2 arena,“ smála se Veronika s tím, že by jí dělala šatnářku anebo by na místě točila pivo. Vzápětí ale dodala, že je všechno ještě ve hvězdách.

  „Nikdy neříkej nikdy, třeba jednou tu O2 arenu vyprodáme,“ dodala Veronika Arichteva se smíchem.

  Jak pokračuje stavění domu, jak v něm přežila Veronika zimu? A jak si krásná herečka udržuje postavu? To a mnohem více se dozvíte ve videu.

  Fotogalerie