jít naiDNES.cz

Chladné vztahy s exmanželem: Hořkost po rozvodu zůstala, řekla Expresu Věra Martinová

Královna české country Věra Martinová (59) se na veřejnosti moc často neukazuje, o to méně odkrývá své soukromí. V rozhovoru pro Expres ale prozradila, jaké vztahy panují v její rodině. Co říká její dcera Anežka na nového partnera? Dokáže rozumně komunikovat s exmanželem?

Krásná zpěvačka Věra Martinová si toho v životě prožila opravdu hodně. Přežila vážnou nehodu, po níž jí zůstala jizva na obličeji, překonala rakovinu a nakonec i životní změnu, a sice rozvod po pětadvaceti letech.

Sama přiznává, že to všechno už hodila za hlavu a kouká jen do budoucnosti. Už nechtěla probírat nic ze životních překážek, nechce na to myslet. A je na ní poznat, že myslí jen optimisticky, za což může především její partner Květoslav.

„Nespravil jen mé tělo jako terapeut, ale hlavně psychiku. Jsem mu neskutečně vděčná. Ač se to někomu nemusí zdát, ale zdravý duch dělá i zdravé tělo, špatná psychika dokáže ovlivnit všechno, i naše tělo. A já se teď cítím opravdu hezky. Je nám spolu fajn, i moje dcera ho má ráda,“ rozpovídala se Věra.

Bohužel takto idylický vztah nemá s bývalým manželem Jaroslavem Petráskem, se kterým žila dlouhých pětadvacet let a zplodili spolu dceru Anežku. Jejich vztah podle zpěvaččiných slov vyprchal, neměli už nic společného. Ale muzikant to viděl asi jinak.

„Dokážeme spolu mluvit, ale idylické to není, pořád tam cítím nějakou tu hořkost,“ řekla Věra směrem k exmanželovi, který si už také našel náhradu. 

Stejně se ale asi nemohl přenést přes to, že ho zpěvačka po tolika letech opustila a rozvedla se s ním.

S Jaroslavem má dnes již dospělou dceru Anežku.

S Jaroslavem má dnes již dospělou dceru Anežku.

Dokonce pak opustil i její kapelu, v níž dlouho hrál. Věra už to dávno hodila za hlavu, chce si užívat nového vztahu, hrát tenis a ještě cestovat. 

A co svatba s Květoslavem?

„Já už si to vyzkoušela dvakrát, potřetí už se do svatby nepoženu. Můžu se skoro stoprocentním rozhodnutím říct, že tento vztah svatbou neskončí. Máme rádi svou svobodu a vyhovuje nám to, jak to teď je,“ uzavřela vyprávění úspěšná hudebnice, která má stále práce nad hlavu, a dokonce doufá, že jednou i na pódiu zemře.

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Úterý 22. října 2019, svátek má Sabina
EXPRES

jít naiDNES.cz