Vendula Pizingerová se vystavuje v plavkách a vzpomíná na hříchy mládí

  23:30
Vendula Pizingerová

Vendula Pizingerová | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Vendula Pizingerová pobývá v Athénách a tamní slunce jí náramně svědčí. U bazénu zapózovala v plavkách, což si se svou stále perfektně udržovanou postavou rozhodně může dovolit. Receptem jsou podle ní vhodné plavky a pak také tvrdá dřina v posilovně.

K fotografii, kterou Vendula Pizingerová zavěsila na sítě, se hrnou jen slova chvály. Někteří se také ptají, jak to dělá, že vypadá tak dobře. Podle ní je potřeba mít hlavně dobré plavky, než se člověk začne fotit.

„Chlapi se vždycky nejvíc těší na soutěžích krásy na promenádu v plavkách. Jak léta jdou, tak já se nejvíc těším, že si koupím plavky, který budou držet na místech, kde mají,“ napsala blondýnka.

Vendula Pizingerová

Kromě plavek jsou ale potřeba také dlouhé hodiny ve fitku. „Znovu jsem se vrátila ke cvičení. Opět jsem se vrátila do posilovny, protože nabrat nějakou svalovou hmotu v mém věku by bylo zdrávo,“ řekla nedávno v rozhovoru pro Primu a dodala, že úplně vysadila alkohol, což mělo na její postavu blahodárný vliv.

V Řecku ale ještě zavzpomínala na svá mladá, možná dokonce dětská léta. Přivedl jí k tomu pohled na poněkud obstarožní telefon.

Mají tu telefon, co měla moje babička. Zlatej telefonní seznam a obvolávání lidí, když jsme přišli se spolužákama ze školy k nám domů. Přišlo nám to jako dobrá zábava zavolat jen tak cizím lidem. Pak mámy vařečka na mém zadku, když přišel účet za telefon,“ zavzpomínala na své dětství Pizingerová.

Sedim v Athenach v taverne❤️a maj tu telefon co mela moje babicka, tak me to primelo k mile vzpomince nejen na ni…….zlatej telefoni seznam a obvolavani lidi, kdyz jsme prisli se spoluzakama ze skolyk nam domu prislo nam to jako dobra zabava volat jen tak cizim lidem a pak mamy varecka na mym zadku, kdyz prisel ucetdelali jste to taky? #telefon

29. dubna 2025 v 9:55, příspěvek archivován: 30. dubna 2025 v 12:20

Pravdou je, že zvonit na cizí čísla nebo na zvonky u domů a pak utéct, to asi dělalo v dětství mnoho lidí. Bohužel pro Pizingerovou jsou to hlavně ti dříve narození, protože dnešní mládež má k telefonům úplně jiný vztah, než Husákovy děti.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 sobota 30. srpna 2025. Anketa je uzavřena.

  • 12
  • 3
  • 2
  • 1
  • 1
  • 1
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu

Patrik Kincl: S Miou jsme teď kamarádi. Přijeli jsme spolu a byl jsem za ní v práci