jít naiDNES.cz

Vendula Pizingerová se zbavila rodného domu, prodala ho pod cenou

Prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje s věkem mládne. Může za to její mladší partner? | foto: Herminapress

Vendula Pizingerová konečně po třech letech prodala svůj rodný dům v Černošicích, který nabízela za deset milionů. Z vysoké částky však musela slevit. O kolik přišla?

Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová se navždy zbavila domu, ve kterém vyrostla. Prvorepubliková vila sice stála na velmi žádaném místě, tedy u řeky Berounky v Černošicích, a pojily jí k místu samé krásné vzpomínky, přesto se s domem musela rozloučit.

Důvodem byla nákladná péče o zahradu i dům, ve kterém nikdo čtyři roky nebydlel. Právě v roce 2013 zemřela Vendule milovaná maminka, která v domě po smrti manžela a otce Pizingerové žila sama.

Ačkoli se Vendula prodeji zpočátku chtěla vyhnout a dokonce nemovitost nabízela synovi Jakubovi, nakonec ho inzerovala za deset milionů.

Kvůli vysoké částce se ale nikdo neozýval, a tak se z původní ceny muselo slevit. A to rovnou o polovinu. Krásný prosklený dům se tedy prodal za pět milionů.

Pizingerová má ale o starost méně, a to je pro ní vzhledem k pracovnímu vytížení důležitější.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:03 20. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  18
 • Cože
  12
 • Sladký
  11
 • Tvl
  10
 • Super
  8
 • Trapas
  8
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře