Vendula Pizingerová vysvětlila, proč si vzala na akci svatební šaty

Sympatická ředitelka Kapky naděje Vendula Pizingerová (46) se před skoro třemi lety vdala za mladšího partnera Josefa Pizingera (30). Ale vypadá to, že na jejich velký den nemůže jen tak zapomenout. Až se rozhodla svatební šaty oprášit a vynést je do společnosti. Měl to být snad nějaký signál pro manžela, že by si ho ještě jednou chtěla vzít?

S pohlednou Vendulou Pizingerovou jsme se potkali na honosném plese Czech Top 100 na pražském Žofíně, kam ale nepřišla se svým manželem Josefem. Garde jí dělal módní návrhář Osmany Laffita se svým manželem a vypadalo to, že se skvěle baví.

Měla na sobě nádherné šaty, které lichotily její postavě, a celkovou vizáží přítomné ženy převyšovala. Až to byl doslova šok, že to jsou její svatební šaty, které měla ve velký den s Josefem.

„Jsou to mé svatební šaty, oprášila jsem je a vyvedla do společnosti. Jsou fakt hezké, takže si to přece zaslouží, aby jen neležely ve skříni. A ještě na ně mám skvělé vzpomínky,“ rozpovídala se Vendula pro Expres.

Chce tím snad manželovi Josefovi naznačit, že by se za něj ještě ráda provdala, jak je ve světě zvykem? Známým lidem nestačí jedno sladké ano, ale chtějí ho milovanému protějšku opakovat pořád dokola.

„Druhou svatbu opravdu neplánujeme,“ smála se Pizingerová s tím, že je jí dobře, jak to teď je. A to, že přišla na ples sama, neznamená, že by měla v manželství problémy.

„Dnes mi dělá garde Osmany Laffita, manžel měl jinou práci,“ upřesnila důvod, proč jí neděla doprovod mladší partner.

Tady to opravdu na žádné manželské problémy nevypadá.

Fotogalerie

Komentáře