jít naiDNES.cz

Mít ve Varech chvíli jen pro sebe? Takový luxus si může dovolit málokdo!

Hvězdy jsou moc rády, když se jim během festivalu v Karlových Varech podaří vyšetřit chvíli, kterou mají jen pro sebe. | foto: Koláž Expres.cz

Filmový festival v Karlových Varech přitahuje tisíce návštěvníků. Když jako hvězda přijedete, ani na chvíli si neodpočinete, akce střídá další společenskou akci, do toho chcete pozdravit přátele, projít se po kolonádě, nasát trochu té nezapomenutelné atmosféry. Není divu, že hvězdy našly parádní „skrýše“, kam se mohou na chvíli „uklidit“.

Většina prominentních festivalových hostů bydlí v Grandhotelu Pupp, takže když slavné dámy zatouží po tom být na večírek nebo jinou akci krásnější, míří jejich kroky do salonku Franck Provost. Ten si oblíbily například Iva Janžurová, Jana Švandová nebo manželka Filipa Renče Marie Kružíková.

Najdou tu totiž prvotřídní servis, make-up artistky a kadeřníky, kteří jim splní všechna jejich přání. „Chodím sem moc ráda, mám tak aspoň chvíli sama pro sebe,“ pochvaluje si Jana Švandová.


„Do Varů se vždycky těším, potkám tu přátele a známé, s nimiž se v průběhu roku tak často nevídám, je to pro mě relax a velmi příjemná tradice,“ nechala se slyšet herečka.

Grandhotel Pupp není ale zdaleka jediným místem, kde se mohou slavné dámy nechat zkrášlit, dát si kávu nebo si vychutnat šampaňské s jahodami.

Zpěvačky Kate Matl, Monika Bagárová a Markéta Konvičková nedají dopustit na Essens Boudoir v apartmá Bohemia Rhapsody na Staré Louce, kde se o ně stará vizážista Pavel Kortan.

„On má zlaté ruce,“ usmívá se Monika Bagárová, která do Varů přijede na akci Pietro Filipi.

Fotogalerie

Komentáře