A je fuč! Tajná párty pro Tima Robbinse na rozloučenou, kdo všechno dorazil?

A je fuč! Oscarový herec Tim Robbins po dlouhých osmi dnech opustil karlovarský festival. A Jiří Bartoška se s ním rozloučil po karlovarsku. Tajným večírkem v Bokovce!

Timu Robbinsovi se v Karlových Varech muselo hodně líbit. Na 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech přiletěl sice už minulý čtvrtek, město opustil ale o osm dní později.

Mezitím se ale rozhodně nenudil. V pátek převzal z rukou Jiřího Bartošky Křišťálový glóbus, v sobotu se setkal s novináři na tiskové konferenci a večer uvedl kultovní snímek Vykoupení z věznice Shawshank a pak se soustředil na svůj středeční koncert v městském divadle.

Podle informací Expresu přípravu rozhodně nepodcenil, a jelikož se s kapelou potkali po dlouhém roce, zkoušet měli dva dny v kuse. A fanoušci byli nadšení.

Možná i proto působil po koncertě Tim tak uvolněně. Zatímco o den dříve vypadal dost strnule, na tajném večírku v Bokovce to byl naprosto jiný Tim Robbins. Svou roli mohl hrát i fakt, že do včerejšího večera měl povinnosti, ale po dohrání posledního tónu byl již na dovolené.

Robbins se svou partnerkou Gratielou Brancusi totiž neletí domů, ale do Prahy, kde se chtějí zdržet několik dní.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře