jít naiDNES.cz

Největší bizár karlovarské kolonády. Česká Barbie si přivezla vlastní růžový kočár!

Největší bizár karlovarské kolonády. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Tohle karlovarská kolonáda ještě nezažila. Na 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech totiž dorazila i česká Barbie Gabriela Jiráčková. A kromě tuny make-upu a několika kufrů šatů si přivezla i vlastní kočár. Jak jinak než růžový!

Závidět by jí mohla i Andrea Verešová. Gabriela Jiráčková, která je známá také jako česká Barbie, totiž přípravu na letošní karlovarský festival rozhodně nepodcenila. Ba naopak! Přijela s plnou polní.

Dívka, která se proslavila tím, že je legendární panenkou tak posedlá, že podstupuje a plánuje jeden zákrok na plastické chirurgii za druhým, si totiž do Karlových Varů přivezla vlastní kočár. Takže zatímco Jiří Bartoška a jeho hosté se po kolonádě prohání v limuzíně a obyčejní smrtelníci chodí pěšky, růžová barbína se vozí ve vlastním kočáře.

Ačkoliv ji právem můžeme označit za největší bizár letošní karlovarské kolonády, Gábina, která má za sebou již operaci prsou, ta si mimochodem nechala upravit na velikost osm, působí velmi spokojeně a v kočáře se nechává vozit jako naprostý profesionál. Učit by se od ní mohly snad i manželky princů Williama a Harryho Kate Middleton a Meghan Markle.

Do očí bijící je i outfit jedné z dívek, která doprovází šéfku Fashion TV Gabrielu Drobovou. Možná je to na Slovensku v současnosti velký hit, ale chodit v rozepnutých šatech a odhalovat tak podprsenku, to nám přijde opravdu nevhodné. Podívejte se do fotogalerie a posuďte sami, zda jde o poslední módní trend, nebo jen o pomatení mysli.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:13 29. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  18
 • Trapas
  18
 • Sladký
  13
 • Tvl
  11
 • Super
  9
 • Cože
  6
Komentáře