Dokud ho nepoložíš, nevíš, co je skútr, potvrzuje motocyklistka Hybnerová

26. února 2019
Než se Vanda Hybnerová (50) stala fanouškem jednostopých vozidel, měla z nich spíš hrůzu. K motorkářům měla vždycky odpor a mluvila o nich jako o dobrovolných dárcích orgánů. Pak ale kouzlu motocyklů propadla taky. Přiznala ale, že bez nehody se to neobešlo.

„Když je někdo na skútru nový, slyší od těch zkušených následující větu: Dokud ho nepoložíš, nevíš, co to je skútr. No tak jsem ho pro jistotu položila asi hodinu po tom, co jsem si ho koupila,“ zavzpomínala na své „skútří“ začátky Vanda Hybnerová, která prozradila, že se její kolize neobešla bez následků.

„Odřela jsem ho, promáčkla, poplakala si, nasedla a jela. Je to jak s koněm, po pádu co nejrychleji do sedla,“ doplnila herečka, která bude spolu s dalšími slavnými tvářemi 28. února zahajovat jubilejní desátý Motosalon v pražských Letňanech.

„Motorka, respektive skútr, se stal členem rodiny. Byla jsem celoživotní odpůrce motorkářů, posmívala se jim jako dárcům orgánů a trpěla, když chtěl moje dcery někdo svézt na fichtlu,“ zavzpomínala hvězda seriálu Krejzovi, která nakonec změnila názor a je za to moc ráda.

„Najednou se to stalo. Svezla jsem se a zbavila se strachu. Asi záleží na tom okamžiku, taky kdo vás sveze a jakou vzpomínku to zanechá. Jezdím po Praze, zdravíme se úsměvem na červený s ostatními, když vyzrajeme na stojící frontu aut...,“ usmívá se Hybnerová, která do té doby využívala hlavně auto nebo MHD.

„Najednou má člověk spojence. To v autě nezažijete. A co je na tom to nejvíc? Že jízda voní. Jedu třeba kolem pekárny nebo okolo posekaný louky a mám několikanásobný požitek z jízdy. Jezdím na pohodu, pomalu, no jsem už starší ročník, tak není kam spěchat, že?“ dodává herečka.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 středa 26. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • 17
  • 5
  • 5
  • 4
  • 4
  • 4
Komentáře