Česká hvězda OnlyFans Valérie šokovala fanoušky: Jsem transgender a homosexuál!

4. února
Nedávno veřejně přiznala psychické problémy, boj se závislostí na prášcích a také myšlenky na sebevraždu. Nyní česká influencerka Valérie Holáková, která na platformě OnlyFans prodává své sexy fotky, fanouškům sdělila, že se už dlouhé roky cítí být mužem uvězněným v ženském těle. Mladá kráska, která nedávno zápasila pod organizací Clash of the Stars, také dodala, že je vlastně homosexuál, protože měl(a) v posteli jen kluky.

Není tomu dlouho, co si Valérie Holáková alias Xholakys získala respekt svým zápasem podle pravidel K1 s pornoherečkou Silvií Dellai. Tříkolovou bitvu mladá kočka vyhrála jasně na body a prokázala tak, že na bojové sporty má talent.

Nyní dala Valérie na Instagramu možnost svým fanouškům, aby se jí zeptali na intimní život. Jeden z dotazů mířil na její sexuální orientaci. Holáková mnoho svých fanoušků jistě zmátla tím, když uvedla, že je homosexuálka. 

„Nikdy jsem nespala s opačným pohlavím,“ napsala dívka, o které se přitom ví, že měla několik vztahů s chlapci.

Valérie Holáková

Dalším fanouškům Valérie musela vysvětlit, jak to myslela. Uvedla tedy na pravou míru, že vlastně není žena, ale už dlouhé roky se cítí být mužem, proto se tedy považuje za homosexuála.

„Jsem pořád chlap a už mě s tím se*ete,“ vzkázala všem pochybovačům Valérie, která se také označila za transgenderovou osobu.

Valérie Holáková

Pět duševních poruch a závislost na prášcích

Mnoho lidí její prohlášení ale nebere příliš vážně, protože není tajemstvím, že mladou influencerku dlouhodobě trápí psychické problémy. Některé její výkřiky na sociálních sítích působí spíše jako volání o pomoc.

Není tomu dlouho, co se Holáková přiznala, že má několik duševních poruch a byla závislá na benzodiazepinech.

„Měla jsem to předepsané od doktora, ale pak jsem bez toho nemohla žít. Ty léky jsem zneužívala. A nezažila jsem nic horšího než odvykačku od benzáčů, týden jsem měla nehorázné fyzické absťáky, které se dají přirovnat k těm na heroinu. Na prvním místě v mém životě byl rivotril, byla jsem schopná za něj vyměnit vše, pomáhal mi utíkat od problémů a reality,“ svěřila se Valérie, která do sebe dokázala „naházet“ až dvacet rivotrilů denně.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 sobota 4. června 2022. Anketa je uzavřena.

  • 88
  • 23
  • 9
  • 8
  • 7
  • 4
Komentáře