Celebrity slavily Valentýna: Co dostal Jágr od své holky? A s kým byla Borhyová?

Jak celebrity slavily svátek zamilovaných? | foto: Instagram

Valentýn. Svátek pro zamilované nebo jen přehnaná komerce? To se ptá už roky téměř každý z nás. České celebrity v tom ale mají zřejmě jasno. Podívejte se na fotky, kterými se v tento den pochlubily!

Fotogalerie

Každý má na Valentýna jiný názor. Někdo je čistě proti němu, další ho zase oslavují ve velkém. A jinak tomu není u našich celebrit. Zatímco některé páry tento svátek absolutně neřeší, najdou se takové, které ho dost prožívají.

Mezi ty patří i nejoblíbenější moderátorka televizních novin Lucie Borhyová nebo dokonce Jágrova nová holka, Veronika Kopřivová.

Zatímco Lucie se na svém Facebooku vyfotila s balonky ve tvaru srdíček a nechala fanoušky bádat s kým asi letos Valentýna oslaví, Jágrova holka to vzala z jiného konce.

Upekla Jaromírovi muffiny! Vsadila tak na staré, ale pravdivé pořekadlo, že láska prochází žaludkem. A protože Veronika sportovce zná jako své boty, ví, že to u nich platí dvojnásob. Ještě v případě Jaromíra, který si na domácí kuchyni velmi potrpí! Vždyť tomu ani není tak dávno, co si chtěl nechat do Ameriky dovézt vlastní kuchařku.

Kopřivová zkrátka ví, jak na něj, a to by pro ní mohlo být v budoucnu velkou výhodou. Nesmí však zapomínat na to, že právě soukromí je to jediné, co po ní Jaromír bude po zbytek života požadovat. A to by pro ní, především na Valentýna, mohlo znamenat nadlidský úkol! Zatím se ale drží.

Touto pochoutkou potěšila Veronika Jaromíra Jágra.

Touto pochoutkou potěšila Veronika Jaromíra Jágra.

To Nikol Švantnerová nic neskrývá a nechává rozmazlovat svým staronovým přítelem a fotbalistou Jakubem Horou. Ten jí nejen koupil krásnou kytici růží, ale také prstýnek v hodnotě necelých dvou tisíc korun.

Podobně na tom je i její kamarádka a kolegyně Karolína Mališová, kterou hned ráno čekala kytice růží se srdíčky.

Tak co, kdo z vás Valentýna prožil podobně jako naše hvězdy?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:01 13. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  25
 • Super
  11
 • Cože
  11
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
Komentáře