Upír Krejčí odhalil letité tajemství: Mám nemanželské děti, na které neplatím!

Herec, moderátor a bavič Václav Upír Krejčí (62) přišel po letech s šokujícím odhalením. V pořadu Telebrity promluvil o několik let utajovaných informacích o svých milenkách a mimomanželských dětech. Těch má prý po světě spoustu, jistě ví ale jen o dvou. Co na to říká jeho žena?

Bavič Václav Upír Krejčí se stal dalším hostem pořadu Telebrity a kromě toho, že promluvil o svém zranění a důchodu, o který žádá právě kvůli omezené hybnosti po pádu z výšky, prozradil, že nemá jen dvě děti. 

V mládí se totiž stýkal s několika ženami najednou a udržoval s nimi poměr. Pár z nich si ale pamatuje daleko víc než ostatní. Zplodil s nimi totiž děti. „Měl jsem jednu takovou, která byla zadaná, a když na to manžel přišel, museli jsme to ukončit. A zhruba čtyři měsíce poté mi takhle volala a říká mi: ,Je to nahlas, tak nic neříkej. Podívej se, manžel zjistil, že nemůže mít děti, a my jsme nechtěli žádné ze zkumavky, a tak jsme si říkali, že když už jsme spolu něco měli, mohl bys mi to dítě udělat ty.‘ Mně se líbila, tak jsem do toho šel,“ přiznal otevřeně se smíchem a dodal, že nešlo jen o jedno dítě.

„No není jenom jedno, je ještě i další. Tak dvě stoprocentně,“ upřesnil, že po dalších potomcích raději nepátral, ačkoli si to s milenkami vždy podchytil právně.

„Nemusím na ně platit, což je dobré, protože ty ženské byly tak solidní, že nic nechtěly. Mám to i od právníka. Byl jsem chytrý,“ svěřil se Krejčí o svém tajemství, o němž ví i jeho žena. „Manželka o tom ví, ale ty děti to nevědí. To je tajné,“ prozradil s tím, že děti dodnes žijí v domnění, že je jejich tatínkem manžel té milenky.

Krejčí si to s matkami dětí podle svých slov „vyřešil“.

Krejčí si to s matkami dětí podle svých slov „vyřešil“.

Podobných nabídek dostával bavič prý v minulosti nespočet. „Dnes by do mě nikdo asi nešel, ale já jsem byl krásný, fakt,“ řekl v Telebritách, kde také potvrdil, že zatímco v mládí před ním neuteklo nic, co se hnulo, nyní by svou ženu nepodvedl.

Jeho levobočci ale o něm nevědí a on na ně ani neplatí alimenty.

Jeho levobočci ale o něm nevědí a on na ně ani neplatí alimenty.

„Dřív jsem ženám říkal, že by stály za hřích, a ony mi odpovídaly, že ano. Co jsem ale se ženou těch šestadvacet let, tak jsem věrný. Ale to jen z toho důvodu, že mám z těch milenek strach, protože pět let vydrží a pak vám zničí život,“ uzavřel ve velmi otevřeném rozhovoru v pořadu Telebrity, na který se můžete podívat od 12:00 zde.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:04 13. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  39
 • Tvl
  12
 • Haha
  10
 • Super
  7
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře