Tři promile, auto na střeše a útěk do lesa: Naboural Václav Upír Krejčí schválně?

13. června
K dopravní nehodě nedaleko Mirošovic u Prahy vyjížděli policisté v neděli večer. V potoce tam skončilo převrácené auto, poblíž místa nehody navíc našli opilého muže. Podle informací CNN Prima News šlo o herce Václava Upíra Krejčího (66), který měl zoufalým činem řešit osobní problémy.

Kuriózní dopravní nehodu oznámil svědek na tísňovou linku 158 po 21. hodině večer, přivolané policii poté oznámil, že řidič utekl do lesa. Zanedlouho ho policie našla a hříšník nadýchal 2,7 promile. Skončil v nemocnici s lehkým zraněním.

„Když policisté dorazili na místo, ve vozidle se žádný řidič nenacházel. Ten byl zanedlouho vypátrán v přilehlém lese,“ uvedla mluvčí středočeských policistů Barbora Schneeweissová.

Václav Upír Krejčí opilý boural a po nehodě měl utéct do lesa.

Podle CNN Prima News šlo o známého herce Václava Upíra Krejčího, který má nedaleko místa nehody chatu. V autě byl podle dostupných informací sám, vůz museli vyprošťovat z potoka hasiči s pomocí těžké techniky. Na místě nehody byla i hercova manželka s dcerou.

Václav Upír Krejčí opilý boural a po nehodě měl utéct do lesa.

Příčiny nehody nyní policisté vyšetřují. Podle informací CNN Prima News byla nehoda záměrná. Krejčí se měl opít, sednout za volant a ve vysoké rychlosti úmyslně nabourat do stromu nedaleko od své chaty.

Ublížení si mělo být řešením manželských sporů.

„Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ sdělila Schneeweissová. 

Pokud se vina prokáže, řidiči hrozí až tři roky ve vězení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře