Staré rány na pohřbu Štědrého: Bohdalka mě neměla ráda, vzpomíná Upír Krejčí

15. listopadu 2017
Bavič Václav Upír Krejčí na pohřbu kamaráda Karla Štědrého promluvil o zákulisních zážitcích, které se svým kamarádem prožil. Jedním z nich byl moment, kdy se Štědrý prořekl, že ho Jiřina Bohdalová společně s Michalem Nesvadbou a Světlanou Nálepkovou nemusí. Jak to celé dopadlo? A může mu už dnes přijít na jméno?

Bavič Václav Upír Krejčí si nikdy s ničím nebral servítky. Když tak měl zavzpomínat na vtipný okamžik s kamarádem Karlem Štědrým, který měl dnes dopoledne pohřeb, vybavil se mu jeden nejintenzivnější s Jiřinou Bohdalovou.

„Vystupovali jsme s Mimtriem (s Michalem Nesvadbou a Světlanou Nálepkovou, pozn. red.) v Možná přijde i kouzelník a byli jsme předtím u Karla doma a on přiběhl a říkal: ,Prosím tě, přijela Bohdalka! Ona vás moc nemusí, pojďte se schovat tady vedle.' Tenkrát jsme se smáli,“ odhalil Upír Krejčí, který na tento moment dodnes velmi rád vzpomíná, ačkoli zprvu to tak úplně vtipné nebylo.

„Nakonec si to celé vysvětlili a Jiřina si potom Mimtrio oblíbila,“ upřesnil Václav s tím, že nyní už je s Jiřinou naprosto v pohodě.

Právě Bohdalová byla jednou z těch, co si pro Karla připravili smuteční proslov a naposledy se s ním rozloučili. Na pohřbu Karla Štědrého se dokonce s Krejčím potkala a nijak nevraživě na něj nehleděla. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:18 čtvrtek 15. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 7
  • 7
Komentáře