Václav Postránecký přiznal těžkou nemoc: Nechci se skrývat, chci bojovat!

Cirkus Humberto, Třicet případů majora Zemana, Černí baroni nebo S tebou mě baví svět. To je jen malý výčet titulů, s nimiž si spojujeme jméno populárního českého herce Václava Postráneckého, jenž kromě seriálů a filmů také dabuje a již od roku 1979 je členem Činohry Národního divadla, kde od té doby ztvárnil desítky rolí. V poslední době se spekulovalo o hercově zdravotním stavu a naposledy se o něm psalo v souvislosti s operací břicha, kterou prodělal letos v březnu. Nyní Václav Postránecký přiznal vážnou nemoc.

Lidé si ho pamatují pro jeho typickou bodrou tvář a široký úsměv. Václav Postránecký po desítky let rozdává radost a smích, teď však prožívá nejtěžší chvíle svého života. Doktor z Počátků bojuje s těžkou nemocí.

 „V životě každého z nás nastávají různé momenty a různá období. V tom svém právě prožívám zásadní etapu, kdy se snažím vrátit své tělo za pomoci týmu lékařů do obvyklé kondice,“ napsal herec prostřednictvím oficiálního prohlášení FTV Prima a zároveň žádá respekt od médií v tomto těžkém období.

Nechci se skrývat ani stranit veřejného zájmu, ale věřím, že pochopíte, že nové síly chci nabírat zejména v soukromí a se svými nejbližšími,“ napsal dál Postránecký, který si nepřeje rozebírat detaily nemoci.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:39 29. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  30
 • Cože
  22
 • Tvl
  14
 • Trapas
  11
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat