Vyhublý Václav Postránecký: I přes vážnou nemoc dál natáčí nový seriál

Výrazně pohublý Václav Postránecký s Michalem Suchánkem | foto: TV Prima/Krejzovi

Je to velký bojovník. Václav Postránecký sice počátkem června oznámil, že se s týmem lékařů snaží zdolat krutou nemoc, ani tak ale rozhodně nezahálel. Herec totiž v průběhu náročné léčby natáčel nový seriál. A nešlo o žádný malý štěk. V očekávaném primáckém seriálu Krejzovi má jednu z ústředních rolí!

Když Václav Postránecký před několika týdny oznámil, že je nemocný, pro všechny jeho přátele a fanoušky to byl šok. „Vážení a milí, v životě každého z nás nastávají různé momenty a různá období. V tom svém právě prožívám zásadní etapu, kdy se snažím vrátit své tělo za pomoci týmu lékařů do obvyklé kondice. Je však jen na mně, abych se k celé věci postavil statečně a čelil tomu beze strachu, jak nejlépe dokážu,“ sdělil ve svém prohlášení herec, který dostál svým slovům.

Nemoci se totiž postavil opravdu statečně. Mnozí na jeho místě by se sice na práci vykašlali, to by ale nebyl legendární herec, kdyby seděl s rukama v klíně. A to přestože je z jeho pohublé tváře zřejmé, že není ve stoprocentní kondici.

Na nabídku možná kývl i proto, že ztvárňuje roli, která připomíná jeho. V seriálu Krejzovi hraje totiž aktivního kutila, který má v televizi pravidelný kutilský magazín. On sám přitom právě na Primě moderuje Receptář prima nápadů.

Na nový seriál, který má na obrazovkách Primy nahradit veleúspěšný seriál Ohnivý kuře, se můžete těšit od září. Tak jsme zvědaví, jestli naváže na vysokou laťku svého předchůdce. Hvězdné obsazení v popředí právě s Václavem Postráneckým ale slibuje, že ano.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:34 4. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Cože
  10
 • Tvl
  8
 • Trapas
  7
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
Komentáře