jít naiDNES.cz

Václav Postránecký je už doma a vypadá mnohem lépe. Uzdravuje se?

Kvůli nemoci si dal pauzu od herectví a vypadá skvěle. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Kvůli nemoci se musel vzdát natáčení seriálu Krejzovi i Receptáře prima nápadů. Herec Václav Postránecký (75), který začátkem léta veřejně přiznal boj s vážnou nemocí, nyní odpočívá a je vidět, že pomalejší životní tempo mu prospívá. Jak ukazují naše fotky, herec se dává znovu do kupy.

Herec, kterého známe například z komedie Marie Poledňákové S tebou mě baví svět, se nedávno kvůli vážné nemoci stáhl z veřejného života, nyní v klidu odpočívá a nabírá síly. 

O tom, že mu odpočinek dělá dobře, svědčí snímky našich fotografů. Václav Postránecký jako by znovu omládl, vrátila se mu i zdravá barva do tváří!

Kvůli nemoci si dal pauzu od herectví a vypadá skvěle.

Kvůli nemoci si dal pauzu od herectví a vypadá skvěle.

Postránecký dle fotografií vypadá spokojeně, dokonce se zdá, že nabral pár kilogramů, které kvůli nemoci ztratil. Přitom ještě nedávno byl pobledlý a působil pohuble, tedy dojmem člověka, jehož sužuje nemoc.

Herec byl donedávna v jednom kole, natáčel seriál Krejzovi a pořad Receptář prima nápadů. Ačkoliv tehdy trval na tom, že se své práce nechce vzdát, protože ho hraní nabíjí pozitivní energií, postupně se ukázalo, že jeho zdravotní stav mu to dále neumožňuje. A tak musel natáčení pověsit na hřebík.

Už delší dobu na povrch prosakovaly informace, které říkaly, že Postráneckého zdravotní stav není v pořádku, až před pár měsíci herec sám přiznal boj s vážnou nemocí, již nespecifikoval, zřejmě se však jedná o rakovinu.

Jméno Václava Postráneckého si spojujeme s tituly, jako je Cirkus Humberto, Třicet případů majora Zemana, Černí baroni nebo S tebou mě baví svět. Kromě seriálů a filmů také daboval a od roku 1979 byl členem činohry Národního divadla, kde od té doby ztvárnil desítky rolí.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:16 12. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  59
 • Cože
  13
 • Trapas
  13
 • Tvl
  13
 • Haha
  11
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat