Nemocný Postránecký přiznal, proč tolik pracuje: Potřebuji peníze!

Aktuálním tématem v životě Václava Postráneckého (74) je vážná nemoc, která herce sužuje již od března. I přes boj a vyčerpání ale natáčí nový seriál televize Prima Krejzovi, k němuž se upsal loni na podzim. V té době zároveň natočil i několik reklamních spotů – práce má zkrátka mraky. Odmítnout ji ale nemůže. Proč? Jednoduše kvůli penězům!

Mylná představa o tom, že herci jsou zákonitě bohatí, je v Česku zakořeněná skutečně hluboko. To, že někoho vídáme pravidelně na obraze, ale vůbec neznamená, že se topí v penězích, ba naopak. K tomu, aby herec mohl žít na vysoké noze, se musí skutečně otáčet a čas od času přijmout nabídku, do které se mu zrovna nechce.

To nyní potvrdil i Václav Postránecký, který i přes těžkou nemoc, s níž se od jara pere, pracuje na sto procent. Kromě toho, že natáčí seriál Krejzovi, který však točí rád, neboť ho „chytl“ scénář, se upsal k několika reklamním spotům, za něž dostal od fanoušků tak trochu za uši.

Lidé o něm mluvili jako o zaprodanci a milionáři, on ale sotva zaplatil rekonstrukci domu. „Píšou o mně, že žiju v luxusu, když beru reklamy. V luxusu bych žil, kdybych je brát nemusel. Ale když potřebujete komplet novou střechu, těžko se odmítají statisíce,“ přiznal v novém vydání Magazínu DNES, kde také odhalil, že práce mu alespoň odvádí myšlenky od vážného zdravotního stavu.

Ten se velmi podepisuje na jeho vzhledu. Herec ztratil na váze a přibyly mu vrásky ve tváři.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  45
 • Tvl
  17
 • Super
  15
 • Cože
  11
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat