Postránecký ruší práci: Může za to vážná nemoc?

Před pár dny vydal Václav Postránecký (74) prohlášení, ve kterém přiznal, že bojuje s vážným onemocněním, které mu komplikuje život. I přesto se ale rozhodl být v plném pracovním nasazení a přislíbil účast na křtu nové knihy Receptář Prima nápadů. Nakonec ale nedorazil.

„Právě nám dorazila aktuální informace, že pan Postránecký bohužel nedorazí. Je nám to líto, ale důvody jistě chápete,“ uvedla pro Blesk.cz mluvčí TV Prima Gabriela Semová s tím, že za herce zaskočí botanik Václav Větvička. 

Zda Postráneckému účast nedovolil zdravotní stav, nebo si ji rozmyslel kvůli velkému mediálnímu zájmu, je otázkou. Podle informací Expres.cz má být herec k nepoznání, hodně zhubl a z tváře se mu vytratila barva.

Toho už si diváci mohli všimnout i na televizních obrazovkách, kde právě uvádí Receptář.

Přesnou diagnózu svého onemocnění herec stále neuvedl, mluví se o rakovině. „Vážení a milí, v životě každého z nás nastávají různé momenty a různá období. V tom svém právě prožívám zásadní etapu, kdy se snažím vrátit své tělo za pomoci týmu lékařů do obvyklé kondice. Je však jen na mně, abych se k celé věci postavil statečně a čelil tomu beze strachu, jak nejlépe dokážu,“ přiznal.

Postránecký prý doufá, že ho nemoc nevyčerpá natolik, že nakonec bude muset zmizet i z obrazovek. Právě práce je pro něj pohonným motorem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:21 2. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Haha
  8
 • Trapas
  8
 • Sladký
  8
Komentáře