Bojoval s rakovinou a dostával role. Postránecký potají natočil poslední film

Smutná zpráva ve středu zasáhla celé Česko. Po dlouhé nemoci zemřel herec Václav Postránecký. Ten na konci loňského roku dokonce kvůli boji se zhoubným nádorem přerušil všechny své pracovní povinnosti, aby se mohl plně soustředit na léčbu. Pracovní nabídky dostával ale do posledních dní!

Byl jednou jeden dům, S tebou mě baví svět, Cirkus Humberto, Černické humoresky či Bobule. To je jenom krátký seznam filmů a seriálů, ve kterých Václav Postránecký zářil. Pracovní nabídky ale dostával do posledních dní.

„V Krejzových a v Receptáři ho sice nahradil Oldřich Navrátil, mělo ale jít jenom o dočasné řečení. Na Primě byli připravení, že se může kdykoliv vrátit. To se ale bohužel nestalo,“ svěřil se nám zdroj z okolí oblíbeného herce.

Seriál Krejzovi a kutilský pořad Receptář ale nebyly jedinými nabídkami, které Václav Postránecký měl. O jeho služby stál i producent Bobulí Tomáš Vican. Ten totiž chystá třetí pokračování snímku a pro Postráneckého měl připravenou malou roli. I tak se ale ve filmu objeví. 

„Byla to malá role, takže ho nikdo nenahradí. Do filmu se použije zvukový záznam, který Václav před smrtí stihl natočit. Kdyby byl v kondici, bylo v plánu, že se natočí i obrázky, ale to už se bohužel nestihlo. Jeho hlas ve filmu ale bude,“ prozradil nám náš zdroj.

Václav Postránecký onemocněl rakovinou jícnu před rokem. Absolvoval sice operaci, po zákroku ale nádor začal metastázovat po celém těle. 

S nemocí sice bojoval statečně a byl psychicky vyrovnaný, finální boj byl ale již nad jeho síly.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat